Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek mi lehet az oka,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka, ha az edzés utáni zuhanyozás alatt az egyik fiúnak rendszeresen feláll?

Figyelt kérdés

Vajon attól lehet nála, mert egyszerűen csak merevedéssel reagál a meztelenségre? (Velem is előfordul, hogy ok nélkül feláll ha le vagyok vetkőzve.) Vagy inkább azért történhet ez vele rendszeresen, mert neki is tetszenek a meztelenül zuhanyozó fiúk? Pár hónapja kezdődött nála, hogy merevedése lesz a zuhanyozóban. Eleinte sokat nevettek rajta és beszólogattak neki. De nem nyomul senkire, nem kezdeményez, úgyhogy mostanra elfogadták, ő ilyen hogy mindig feláll neki zuhanyzáskor.

Azért érdekelne az oka, mert régóta tetszik nekem ez a fiú...



2022. jún. 24. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Tudod te is nagyon jól, hogy mi az oka, hiszen a bi kategóriába írtad ki a kérdést.
2022. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
ha rá akarsz mozdulni, elég ha egymás mellett zuhanyoztok, vagy egymással szemben, és felállítod te is. Egymásra néztek, winky-winky és máris megvan a menet.
2022. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Simán lehet csak a meztelenkedes gondolatától is. Nekem is rögtön növekedni kezd, akárhol vagyok meztelenül.
2022. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Eleg kamu szaga van
2022. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerű biológia oka is lehet. A testmozgás adrenalint szabadít fel, és megemelkedik a teszto szint is. Továbbá a vérkeringés is fokozódik és vannak akiknek merevedésük lesz. Ennyi a sztori.
2022. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-esnek igaza van.
2022. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úszás után a zuhanyzóba nekem is fel szokott

Nincs ebbe semmi

Testmozgás és melegvíz ennyi

2022. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi uszas utan egy uszotarsammal zuhanyzunk!

Mind a kettonknek all.

Semmi sincs ebben.

Igaz nem teljesen de latszik h dagad!

2023. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!