Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha meleg bárba megyek dolgozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meleg bárba megyek dolgozni,akkor mindenki melegnek fog tartani ès nèzni? Mèg akkor is,ha nős vagyok?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokszor azon agyalok,hogy egy jól fizető laza hangulatos munkahely kène nekem. Ahol dolgozom az sem egy vesztőhely,ès nem kell meg szakadnom jófej a főnököm ott is elvagyok. Csak a fizu hát őszintèn èdes kevès. A neten ès egyes újságokban láttam hîrdetèst hogy már magyarországon is lehet jól keresni,akár rèszmunkaidőben százezreket. Nos,mivel diplomám èrettsègim több nyelv vizsgám nincs,csak kèt szakmunkás+10-általános iskola. Szóval csak nehèz fizikai munkával feketèn,vagy maximum Patológián vagy Krematóriumban lehet csak esèlyem el helyezkedni,három műszakban. Na de ebből nem kèrek! Aztán láttam a neten hîrdetèst,hogy jókèpű kisfiús arcú palikat keresnek Budapesti ès Nyugat Magyarországi Meleg bárokba èttermekbe ès egyèbb èjjeli szórakozó helyre. Kimagasló vezetői fizetès + egy csomó minden. Felszolgáló/ès Táncos munkakörben. Na,ez nem is olyan rossz! Elvègre fiatal vagyok,ès cuki muki pofikám,ezt a jelen munkahelyemen sokan mondták. Szóval szîvesen bele vágnèk. De mi van,ha a párom a lány ès annak anyja megtudja,hogy hol szeretnèk dolgozni,hogy vègre ne nyomorogjunk???😱😱😱 Akkor már mindenki fő állású homárnak vagy műratyinak fog nèzni?? Pedig csak a piát vagy kaját kell csak ki vinni az úraknak,a vendègeknek. Max csak annyi atrocitás fog èrni,hogy rá csapnak a fenekemre. De hát a jelen munka helyemen is a törzsvendègek/ GYM-15/ is gyakran fordúlt már elő hogy a fenekemre csaptak,cuppogtak fütyűltek nekem. Na ès?? Talán nem kîvánnak meg annyira,hogy Jancsiból Juliskát csinálnak belőlem. Nem? Amint Hollandiában 6700-euróèrt fel vesznek meleg bárokba fiúkat pincèrnek ès táncos fiúnak. Hát akkor próbáljam csak meg itthon? Vagy halljak èhen,az infláció miatt??
2023. febr. 2. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Homár vagy.
2023. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is bevállalnám, még durvábbat is, leszarom mások véleményét.
2023. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
A szükség nagy úr.
2023. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Homár vagy!

Ne add már elő nekem, hogy Pesten nem találsz állást csak melegbárban.

Legnagyobb kamu duma.

2023. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Ha nös vagy akkor nem. (Kérdezted a feleségedet, hogy ha ilyent vállalsz hány napig marad a feleséged?)
2023. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Csak akkor fognak melegnek tartani, ha a munkaköröd olyan, amiben ez is benne van.
2023. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mutass képet a cuki arcodról!

Nem félsz, hogy kikezdenek veled, és még olyan ajánlatot is kapsz, amibe bele mész, amit pénzért elfogadsz?

2023. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6700euróért engem aztán pont nem érdekelne, ki mit gondol rólam. Annyiért meg is baszhatnak pár alkalommal a hónapban. 😂
2023. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as na ez a beszéd 🤣
2023. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6700 €-t itthon biztos nem kapsz, de annyit igen, hogy az infláció miatt ne kelljen éhezned. A helyedben mennék, még úgy is, hogy néha Juliskának néznének, pedig Jancsi vagyok.
2023. febr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!