Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti gondoltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti gondoltatok már arra hogy egy barátnőtökkel szívesen kényeztetnétek egymást vibrátorral?

Figyelt kérdés

Lányok válasza érdekel kizárólag, hogy rajtam kívül is izgat-e valakit az a gondolat, hogy kíváncsi heteroként egy lánnyal segédeszközzel szórakozzunk egymáson kicsit. Mert én mikor az enyémet használom sokszor eszembe jut, hogy nekem ugyanannyira izgi lenne egy másik lány élvezete, mint ahogy az enyém az.


19/L



2023. febr. 13. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Hat akit erdekel ilyen azt izgatja is.
2023. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok hetero (pán vagyok), de engem is izgatna, ha csak segédeszközökkel elégítenénk ki egymást valakivel. 20N
2023. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már :)
2023. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lányoktól várok priviket egyébként 😊
2023. febr. 13. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátnőm, akinek van. Viccből mondtam neki, hogy megmutathatná egyszer. Csak nevetett rajta, de nem mondott semmit. Pedig van fantáziám arról, mi lehetne.
2023. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már ilyen helyzetekre de sajnos nem lett még belőle sosem semmi.
2023. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsiak voltunk, hogy milyen egy vibrátor, így mi vettünk egy olcsót a drogériában. Közösen szoktuk felváltva használni
2023. febr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!