Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Baj az,ha ma 2023.02.14.-èn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az,ha ma 2023.02.14.-èn dèlutáni időpontom van egy igencsak jókèpű,sármos jó èrett közèpkorú fèrfi szakorvoshoz? Mi lenne,ha szerelmet vallanèk ma neki Valentin napon? Nem baj,ha mind ketten nősek vagyunk? Amint már meg vettem a Merci csokit.😏😏

Figyelt kérdés
Na szóval. Itt az ideje,hogy be valljam az ősi titkomat amit mèg anyukámnak nem vallottam be mèg a halálos ágyán. Már az Óvodában is a fiúk jobban tetszettek nekem. Általános Iskolában mèg első osztályos voltam (7-èves) amikór a nagy szünetben nyakon csókoltam egy 13-èves hetedikes fiút. De a 29-èves osztály főnökömet ( Judit Nènit) maszirozás cîmszóval össze vissza fogdostam.😏 Na nem is folytatom. Ma már 3-ève nős vagyok. Felesègem van,akit minden szombat reggel,vagy pèntek hajnalban fenèkbe lövöm a kis "puskámmal" nagy kaliberű lőszerrel. Szóval èn egy normális nős fèrfi vagyok. Na,de...Mègis egyenes bátor tett lenne vègre felvállalni,hogy a saját nememhez is vonzódom?🤔 Vagy inkább fojtsam magamba az èrzelmeimet mert ha fel vállalom talán meg is vernek èrte? A legjobb barátaimat fogom el veszîteni,mèg apám is ki tagad. Pont most Valentin napon? Emlèkszem,mèg 2015-ben szerelmes voltam egy fiúba. Nagy mennyisègű alkohol ès gyógyszer mèrgezèssel vitt a Mentő az Erzsèbet Kórházba. Nem tudom mi lenne a helyes. Be vallani az igazságot,vagy a szönyeg alá söpörni a tènyt.
2023. febr. 14. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hááááát... van baj, de nem az amit gondolsz.

A vágyaid NEM fognak elmúlni, még mindig ott tartasz hogy harcolsz saját magaddal és a külső elvárásoknak akarsz megfelelni. A "lapításod" miatt közben bemanőverezted magad egy nehéz helyzetbe. Nevezetesen a feleséged mit sem sejt róla. A helyett hogy eleve úgy választottál volna hogy a vágyaid meg tudd élni állandó hazugságok, elfojtások légkörében élsz.

2023. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj. De ez a szöveg kész 😂
2023. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd, de a döntés a tiéd!
2023. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most itt vagyok az SZTK-ban. Itt ülök,ès várok. De elötte be ugrottam a Pingvin Patikába nagy mennyisègű Vazelint+Lidocaint+Midetont ès persze 2-liter Batadint venni ès Óvszert XXXL-es mèretben..Mivel Èn mèg szűz vagyok,ès mèg nem kèszültem fel a szexre. De most itt a nagy nap!☝️😉😉😉😇😇😇😇
2023. febr. 14. 15:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg az élményeket, ...ha kiengedtek!🤣
2023. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jesus
2023. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 sandrisbp ***** válasza:

Nem jó vicc, bár biztos kamu.

Amúgy fordulj szakemberhez (pszichológus vagy pszichoterapeuta) - természetesen nem azért, mert biszex vagy, hanem azért, mert ahelyett hogy megélnéd, az orvosodat akarod zaklatni a "szerelmeddel".

2023. febr. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már kèt napja úgy fáj a seggem,hogy csak állva tudok gèpelni.😫😫😫😫😫 Már három tubus Lidocain 5-%-os kenőcs fogyott el. Na ma mehetek a Pingvin Patikába venni egy újabb adagot.
2023. febr. 16. 10:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Berakta az orvos a bőrtokos calippot? Na ébresztő kisfiam, biztos csak a kutya volt az, míg álmodtál 😂
2023. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9# ... dehogy, bánatában seggbe dugta saját magát valamivel!!!🤣🤣
2023. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!