Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Baj az,ha ma 2023.02.14.-èn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az,ha ma 2023.02.14.-èn dèlutáni időpontom van egy igencsak jókèpű,sármos jó èrett közèpkorú fèrfi szakorvoshoz? Mi lenne,ha szerelmet vallanèk ma neki Valentin napon? Nem baj,ha mind ketten nősek vagyunk? Amint már meg vettem a Merci csokit.😏😏

Figyelt kérdés
Na szóval. Itt az ideje,hogy be valljam az ősi titkomat amit mèg anyukámnak nem vallottam be mèg a halálos ágyán. Már az Óvodában is a fiúk jobban tetszettek nekem. Általános Iskolában mèg első osztályos voltam (7-èves) amikór a nagy szünetben nyakon csókoltam egy 13-èves hetedikes fiút. De a 29-èves osztály főnökömet ( Judit Nènit) maszirozás cîmszóval össze vissza fogdostam.😏 Na nem is folytatom. Ma már 3-ève nős vagyok. Felesègem van,akit minden szombat reggel,vagy pèntek hajnalban fenèkbe lövöm a kis "puskámmal" nagy kaliberű lőszerrel. Szóval èn egy normális nős fèrfi vagyok. Na,de...Mègis egyenes bátor tett lenne vègre felvállalni,hogy a saját nememhez is vonzódom?🤔 Vagy inkább fojtsam magamba az èrzelmeimet mert ha fel vállalom talán meg is vernek èrte? A legjobb barátaimat fogom el veszîteni,mèg apám is ki tagad. Pont most Valentin napon? Emlèkszem,mèg 2015-ben szerelmes voltam egy fiúba. Nagy mennyisègű alkohol ès gyógyszer mèrgezèssel vitt a Mentő az Erzsèbet Kórházba. Nem tudom mi lenne a helyes. Be vallani az igazságot,vagy a szönyeg alá söpörni a tènyt.
2023. febr. 14. 12:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9#-es! Vègre megvan a tettes! A Pimpa kutyát nèztem kèt nappal este,a Minimaxon. Bánatomban vettem a piacon 1,5-deci /három feles/ sósbórszeszt+Heineken sör,egykis Milka csoki,a szerelmi bánatomban mivel a Főorvos úr elküldött a francba,ès îrt beutalót a Pszichiátriára. Îgyhát ezek után le ittam magam,majd Milka csokit majszoltam a TV elött. Megnèztem a Pimpa kutyát,pár szem Haloperidollal a mese után vèget akartam vetni az èletemnek. Aztán valahogy kijött a TV-ből a Pimpa kutya,ès magáèvá tett...Másnap hajnalban a Macskáim nyávogására ébredtem.
2023. febr. 16. 12:26
 12/13 A kérdező kommentje:
Na az idáig okè,hogy valószînűleg a Pimpa Kutya alaposan seggbe durrantott. Na,de ki a fene gondolná,hogy ennek a nyámnyila túlsúlyos Labradornak ekkora dákója van??? Áhá! Már megint bele ültem a TV Távîrányîtójába vagy a FA golyós dezodorba. Na ez a logikus magyarázat!☝️☝️😉😇😇😇
2023. febr. 16. 12:31
 13/13 sandrisbp ***** válasza:
Súlyos eset vagy, de sajnos kicsit se vicces ez a sok f@szság, amit itt összehordasz....
2023. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!