Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk az igaz hogy foci közbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk az igaz hogy foci közbe szokott lenni merevedésetek? Illetve barmilyen sportban? Sok ilyen videót láttam főleg focistáknál aki tapasztalt ilyet írja meghallgatok minden sztorit 21/ meleg fiu vagyok

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy futás közben felállt, régen futottam, versenyeztem. 33F Bi
2023. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bírkozóknál is szokott lenni. Úszóknál is. Hol látsz ilyen vidiket?
2023. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Nekem úszóedzéseken szokott amikor látom a jótestű csajokat feszes bikiniben

Másoknak is szokott lenni

2023. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg a youtubeon birkózó meccseket

Szinte kivétel nélkül van

2023. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De ezek a merevedések sokszor nem szexuálisak, hanem az izgalom, a tesztoszteron és egyéb hormonok okozzák
2023. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
csatlakozva #3-höz: a mellékvese által termelt adrenalin, mint stresszhormon ilyen hatású. Ennek tulajdonítható, hogy sok betöréses,lopásos bűncselekményhez csatlakozik nemi erőszak is. Az elkövető ilyenkor nem a 80 éves nénit kívánja meg, hanem a benne dolgozó adrenalin hormon okoz merevedést, ami aztán a kényszeres nemi aktushoz vezet. Csalóka ez a természet, bonyolultak az összefüggések.
2023. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Focistáknál nem tudom, de birkózóknál tényleg előfordul. Azon túl, hogy az adrenalin dolgozik ilyenkor, amit többen is említettek előttem, ott még a testek közelsége is szerepet játszik, meg az, hogy ilyen nagyon vékony, testhez álló ruhában vannak ugye annak érdekében, hogy ne tudjanak a másik ruhájába csimpaszkodni, és úgy húzni le. Így viszont a testrészek könnyen egymásnak feszülnek, egy-egy mögé kerülésnél például a hátul lévő farka ott van konkrétan a másik fenéklyukánál egészen. Nem csoda szerintem, ha erre feláll neki önkéntelenül, még akkor sem, ha nem meleg valójában egyikük sem.
2023. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tizenpár évesen nagyon gyakran felállt, akár foci közben is néha.
2023. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult futás/foci közben, de ritkán.

És ahogy egy korábbi hozzászóló írja, semmi szexuális töltet nem volt benne.

2023. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Versenyszerűen úszom ,és versenyeken szinte mindig áll mikorra célba érek ...
2023. febr. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!