Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg, bi fiúk. Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, bi fiúk. Volt már olyan pasid aki többet akart alkalminál és zaklatott? Érdekelnek pasival közös maszti, szopatás.

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt 10 év alatt. Ő konkrétan valahogy (pedig kamu nevet mondtam) kikutatta a facebookomat és írkált, könyörgött, hogy újra szexeljünk. Meg legyek a párja. 19 éves volt. Nagyon oda volt értem. Aztán egy élő talin ezt rendbe tettük. Később állandó szexhaverom lett egész sokáig.
2023. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Férfiként volt egy srác,aki szerelmével zaklatott.Pedig éppen csak volt egy kis light testiség.

De mivel érdekes,aztán pedig elgondolkodtató volt már ez a nyomulás, nem válaszoltam többet, felkutatni pedig nem tudott.

Egyébként szeretethiányos volt,de valami elképesztő módon, lehet ez volt mögötte.

2023. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer egy irani srac. Taliztunk, jo volt a randi es utana nalam aludt es volt par lightosabb dolog. Aztan mef 1x aztan valahogy nem ereztem azt az egy pluszt. Megmondtam neki normalisan erre o elkezdte h o belem szeretett. Es hogy elkepesztoen szeret. Zaklatott,irogatott mindenhol. Ami csak letezik. Hiaba tiltottam folyamat jottek az uj accok instan ... para volt aztan mondtam neki h megverem ha folytatja ( 188cm vagyok ) es leallt
2023. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!