Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Domináns, domina nők, akad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns, domina nők, akad köztetek, aki nem a fájdalomokozós, pórázos vonalat képviseli, hanem a szerepcserés szex-sissy-forced bi dolgok izgatják?

Figyelt kérdés

2023. márc. 2. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, fiúként írok! Tapasztalatom az, hogy van ilyen lány, de nagyon-nagyon kevés. :(
2023. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tű a szénakazalban.
2023. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Annyira nem vagyok vevő arra, hogy műfasszal még én adjak kényeztetést annak, aki fodros tangában pucsítana előttem, a segglyuka sem érdekel. A kényeztetés nekem jár, és az én csicskámnak lehet kussolni, térdelni, tűrni.
2023. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Önmagában a sissy játékok nem izgatnak, de hajlandó vagyok kompromisszumot kötni úgy, hogy olyan jeleneteket hozok létre, amik sissy elemeket is tartalmaznak, és nekem is tetszenek.

Pl: a szubnak "fel kell szopnia" a domina vibrátorát

A szub női csipkés fehérneműben koktélt készít, felszolgál, majd jutalmul pucsítja a fenekét elfenekelésre, és közben szexi kis "R**ncnak" hívják

A szub pluggal és csipkés fehérneműben megy el otthonról a közös randevúra.

Ha nem akarod megdugni te, akkor a szub meglovagolhat egy dildót, miközben ujjazod a torkát, fojtogatod, nyalatod magad, pofozgatod, ami tetszik.


+Vannak olyan felcsatolhatós péniszek, amik a viselő számára is örömet okoznak, a befogadó számára meg inkább fájdalmat, mert túl nagyok méretileg.

2023. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Öröm ilyeneket olvasni, hogy valaki ennyire kreatív és nyitott :)
2023. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos eleve a domináns nő ritka, és nehéz megtalálni. Hogy ebből ki mire vevő, az meg közös megegyezés kérdése.
2023. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!