Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak a valóságban olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a valóságban olyan srácok, akik annyira élvezik az orálozást, hogy szívesen csinálják viszonzás nélkül is? Melyik partnerkeresőn keressek? 50f

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 14:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#8, #9. Van egy ember, aki szeret szopatni és van egy ember, aki szeret szopni. Az baj, ha ők összejárnak? Ők bolondok?
2023. márc. 15. 16:37
 12/25 sandrisbp ***** válasza:
78%
Nyilván kölcsönösn lenne a legjobb nekem is - de úgy vagyok vele, ha eléggé vonz a másik, és benne van, én örömmel kielégítem akkor is, ha ő, miután elélvezett, már nem akar foglalkozni velem. Sok szép kíváncsi hetero vagy biszex pasit (főleg fiatalokat, kezdőket) csak addig érdekelnek a pasik, amíg ő el nem élvezett, és ha ez megtörtént, utána már nincs kedve folytatni és a partnerrel is foglalkozni. Nem ideális, de én elfogadom, ha eléggé tetszik a srác...
2023. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
9%
12-es tehát aátámasztottad az alárendelődés/nárcizmus teóriát. Köszönöm!
2023. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a kölcsönösséget, de nem mondok le az élvezetről csak azért, mert a másik csak szopni, vagy szopatni akar.
2023. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
19%
14 neked azon mi az élvezet? Miért nem mész el Teréz anyának ennyi erővel?
2023. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélés alapján szerintem vannak olyanok akikkel így lehet a találkozó.

Nekem is volt úgy, hogy megbeszéltük és csak orált adtam a partnernek. Jó volt :)

2023. márc. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira sueretek nyalni, hogy őrület. Bármeddig képes lennék rá. Viszont ilyenkor annyira felizgulok, hogy viszonzás híjàn szétdurranna. Ha ez nem lenne, kepes lennék viszonzás nélkül is, annyira jó hogy a másiknak jó.
2023. márc. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%
17 es a passzívat nyalnád? Neki meg orált kellene adni neked?
2023. márc. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%

#15

Mi nem érthető azon, hogy biszexek pasiként élvezni tudom azt is, hogy a másiknak jó, és élvezi, ha leszopom, de azt is élvezem, természetesen, amikor a másik leszop. És, ha a másik csak egy irányba van bekötve, azaz, nincs viszonzás, akkor se dől össze a világ.

#14 vagyok.

2023. márc. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szopni szeretnék És nincs semmilyen mentális gondom
2023. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!