Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak a valóságban olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a valóságban olyan srácok, akik annyira élvezik az orálozást, hogy szívesen csinálják viszonzás nélkül is? Melyik partnerkeresőn keressek? 50f

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 14:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%

Tudtommal nincs semmilyen mentális problémám.Élvezem ha egyoldalúan orálozhatok.Szeretek másnak így örömet okozni és ez nekem is jól esik.Élvezem csinálni.

2 partnerem is volt akivel rendszeresen találkoztam mert annyira szerették amit csinálok és ahogy csinálom.

Mindkettő rendszeresen felajánlotta hogy viszonozza de én nem fogadtam el.

Miért olyan nehéz elhinni hogy van aki ezt élvezi?

2023. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Gabipasika ***** válasza:
100%

35 alatti pasinak bármikor orálozok bármilyen viszonzás nélkül. Nagyon izgat...

40/F

2023. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen csinálnám idősebb férfiaknak, ameddig csak szeretné. 😊


F25

2023. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%

Én spec szeretek szopni,akár viszonzás nélkül is DE ahoz extra jól kell kinéznie és ha nem szop akkor kináljafel a fenekét nekem,hogy én is kielégüljek.


Full egyoldalú dolog nem érdekel,nem vagyok ingyenszopós qurva.

2023. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak úgy csinálnám Viszonzást nem kérnék
2023. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!