Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 24 Éves nő vagyok előszőr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 Éves nő vagyok előszőr nővel akarom azonos neművel ugyan olyan érzés a szex és orgazmus mint férfivel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 5. 12:02
 1/7 A kérdező kommentje:
mármint pénisz nélkül
2023. ápr. 5. 12:03
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2023. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Sokkal jobb nőként nővel
2023. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom az, hogy teljesen más. Érzelmileg is, valahogy intimebb, illetve közvetlenebb is egy másik csajjal csinálni, mint pasival. Illetve hát fizikailag is teljesen más, hiszen dugni konkrétan nem tudtok, mert nincs mivel, hanem inkább egy nagyon hosszú előjáték van. :)
2023. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha biszex férfiként hozzászólhatok, első csajommal többnyire nagyon hosszú előjátékaink voltak, és igen bennsőségesen lelkileg.


Tehát nem lehet általánosítani, kinek milyen a szex egy pasival, és milyen egy nővel. Személyiségfüggő, kisrészt testalkatfüggő.

2023. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a nőknél-és a biszexuális nőknél is- az orgazmus akkor nagy (vagy akkor élvezik nagyon a szexet),ha a partnerhez nagyon vonzódnak.Függetlenül a másik nemétől.
2023. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt nem nyalatod csak ki magad pasival?
2023. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!