Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az, hogy a legtöbb szűz csaj már tapasztalt, felnőtt férfivel akarja elveszíteni?

Figyelt kérdés
Miért nem egyidőssel, vagy csak néhány évvel idősebbel (azt, hogy fiatalabbal már feltételezni sem merem) aki szintén szűz?

2017. ápr. 20. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Mert senki nem szereti egy oltári nagy bénázással kezdeni a szexuális életét
2017. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 4 évvel idősebb a barátom, azért alakult így. De nem bántam meg. A pettingnél is tudta hogy segítsen, az első szexnél is figyelmes volt, tudta hogy kell szűz lánnyal bánni. Rengeteget tanultam mellette ilyen téren és megszerettette velem a szexet és az orált is. Azért jó a tapasztaltabb mert sokat tud segíteni egy tapasztalatlan lánynak, főleg ha fáj neki az első...

De ha esetleg elsőre egy szűz fiúba szeretek bele az sem zavart volna.

22N

2017. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

1. De a tapasztalt pasik nagyon is szeretik, különben nem kezdenének szűz lányokkal.


2. Szerintem egy szűz fiú is tud figyelmes lenni, ez nem ezen múlik.

És akkor nekim mi marad? Velük 1. ki lesz figyelmes (jó, tudom nekik nem fájhat), 2. sajnos így a csajoknak már utána sem kellenek többnyire mert nem szeretik "tanítgatni" Őket.

2017. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

3:

Mint ahogy vannak idosebb faszik akik szeretik tanitgatni a kezdő lanyokat, ugy olyan nők is vannak akik szívesen kiképzik a kezdő fiukat (nekem is ilyen kiképzőm volt)

2017. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Vannak, de még 10ből 9 pasi bevállalna szűz csajt, addig 10ből 1 nő szűz pasit.
2017. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Én pl nálam 2 évvel idősebb, de tapasztatl sráccal veszítettem el, jó volt. Viszont a második párom szűz volt utána, hát, nagyon sokat "bénázott", valószínűleg vele sokkal kellemetlenebb lett volna elvesztenem a szüzességemet, pont a tapaaztalatlansága miatt
2017. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt 3 olyan barátnőm aki szűz volt és megajándékozott a szüzességével. Habár nem minden ment simán. Ezt tudni kell kezelni hogy ne érezze tehernek,minél kevésbé fájjon,ha fáj,vagy egyáltalán ne. Minden ember vagy is lány más,ezért fontos hogy figyeljünk arra akivel vagyunk,erre 1 szűz fiú nemképes.Tudni kell mire vágyik a partner,és ha valami nem működik miért nem. 1 lány hamarabb bezárkózik mint 1 fiú,és érzi magát hibásnak,még a pasi hibája miatt is. Ezt nem szabad hagyni. Ennek 1 élménynek kell lennie a lány részéről,hisz ő sérülhet ebben a legjobban. A fiúnak tudni kell annyi önuralmának lenni hogy megáll ha a lány azt akarja,nem élvezi,vagy fáj.Erre 1 szűz fiú nem mindig képes ami a lány rovására megy. Fizikai fájdalom,és mentális sérülés formájában is. én imádom a szüzeket,és nem érzem vesződésnek azt az időt amit vele töltök el még akkor is ha nem úgy történik akármi mint a nagykönyvben.Hisz ez nem elvárással nem működhet,csak is spontaneitással.
2017. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Azért ne túlozzunk... a legtöbb szűz csaj olyannal szeretné elveszíteni, akit SZERET. Tök mindegy, hogy most szűz-e vagy sem.
2017. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

"Miért nem egyidőssel, vagy csak néhány évvel idősebbel (azt, hogy fiatalabbal már feltételezni sem merem) aki szintén szűz?"

Mert az a "vak vezet világtalant" kategória.

2017. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

És miért kéne pont a férfinek vezetnie?


Amúgy ez baromság egy szűz férfi is teljesíthet jól.

2017. ápr. 28. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!