Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak engem nem szoktak szélső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem nem szoktak szélső jobboldaliak megtalálni rossz szándékkal?

Figyelt kérdés
Internetes közegben, ha valaki nem heteró megesik hogy nem tetszik ennek annak. Én akárhányszor vállaltam hogy nincs ellenemre a homoszexualitás/biszexualitás sosem ért támadás ez miatt. Mondjuk én is jobb oldalra sorolom magam, bár enyhén liberális is vagyok ami mondjuk egy centrista nézet és nem oldalhoz köthető. Amolyan jobb közepes libertariánus vagyok és enyhén liberális. 22/f
2023. ápr. 7. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Jóval ritkább az ilyesmi, mint azt az LMBTQP-propagandisták előadják. Nálam volt már ugyan, hogy netes közegben elszakadt a cérna, és keresetlen szavakkal illettem néhány LMBTQP-st, de ahhoz elég hosszas és erős provokáció kellett tőlük.
2023. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem hiszem el nekik hogy létezik 200 gender meg szexualitás, és a non bináris dolog máig nem fér a fejembe. Plusz nem is szeretnék a prideon bohócnak öltözni.
2023. ápr. 7. 12:47
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen mindegy milyen politikai nézeteket vall valaki, hogyha nincs elég esze ahhoz, hogy elfogadjon más dolgokat, más embereket, más élethelyzeteket, stb.

Én az ilyeneket szimplán visszamaradottnak tartom.

2023. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez inkább politikai kategoriába valo kérdés.
2023. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Milyen furcsa nézet tehát aki undorodik mondjuk a bűzölgő macskaszartól az visszamaradott , nem lehet hogy veled van inkább a gond ?A beteges dolgoktól egy egészséges elme undorodik
2023. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Na tessék itt is van😂

Ilyen oldalakon elég ha csak szóba kerül ez a téma és biztos hogy előkerülnek az utolsóhoz hasonló kommentek

2023. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
A középkorban várostromkor fertőző hullákat dobáltak a várba ,na az .uzik is pont ilyenek amit az usa dobál közénk.
2023. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Apukám, pár száz éve a rövidlátók és színtévesztők létezését se hitték el, újabb és újabb atyai pofon volt, ha nem volt hajlandó a gyerek látni, amit kellett neki. Aztán végén össze is verték, ahogy kell.

Bezzeg amikor a kis "nyámnyila, nagyon más, lányokkal beszélgető, se verekedés, se foci" fiúcskát az igaziak már alsóban rúgják, verik, harapják, 6uzizzák, кöcsögözik, terrorizálják, akkor valahogy mindenki pontosan látni, érteni, és tudni szokta, hogy az nem olyan mint a többi. Aztán húsz év múlva idejönnek, hogy ilyen nincs is. Aha, persze. Akkor el kéne dönteni. Akkor bezzeg voltak ilyenek, amikor kiabáltatok, meg кöcsögöztetek az utca túloldalára más genderű iskolatársaknak. Olyanok is, akik azóta sima homokosok lettek. Mert az kicsit később jön ugyebár.

2023. ápr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Homoszexualitás rengeteg katonállamban volt, a rómaiak, görögök és a spártaiak is előszeretettel csinálták a saját nemükkel. Pedig azok igazán kemény emberek voltak.
2023. ápr. 13. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!