Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szélső jobboldalikent oroszoka...

Szélső jobboldalikent oroszokat vagy ukranokat támogatnatok a háborúban?

Figyelt kérdés

Mivel mind ket oldalon harcolnak szélső jobbosok nehéz eldonteni.

Az Azov és Ajdar brigádok Ukrajnában nyíltan az SS tekintik példaképnek.


De oroszok alapból nemzeti radikálisok az egész országuk és a nepuk is magukat különlegesnek érzik a hadsereguk elitebb egységekben sok a szélső jobbos



Szélső jobboskent megértem az orosz agresszió okait értem a birodalmi gondolkodást

De megértés az ukránok honvédo harcát is


Melyikük jobban náci?



2022. márc. 13. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Oroszokat.
2022. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Enis így gondoltam de attól függetlenül aterzem ukránok helyzetet én se tárgyalnak újabb területeket elvesztve trianonba nekünk se kelet volna belenyugodni


Mi is robbantgathatunk vonatott siklathatunk volna stb stb Erdély és a felvidék hegyei kiváló terep lett volna egy partizanhaboruhoz

De gyáva népnek nincs hazája hs a lakosság nagy része nem akar harcolni egy erőszakos kisebbség nem tud nekik paradicsomot epiteni

2022. márc. 13. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

A Római Birodalomnak se kellett volna hagynia, hogy felbomoljon ilyen erővel ahogy ti gondolkodtok.


Ukránokat inkább, függetlenek akarnak lenni, nem akarnak orosz befolyást, orosz bábkormányt Yanukovich személyében..

2022. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3# roma se önszántából bomlott fel nem tudott tovább terjeszkedni kevés lett a rabszolga a gazdasága legyengült aztán jöttek a betörések mindenhonnan

Úgy járt mint a wermacht túl nagy területet védett vissza kellet volna húzódni


A rómaiak és később a wermacht jobb hadsereg volt mint az ellenfelei szervezetebb fegyelmezett erő volt de mégis végül elbukot


Igen ezeket a birodalmakat szélső jobboskent csodálom

2022. márc. 13. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Egyiket se támogatom, minden szlávot ott egyen meg a fene ahol van
2022. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!