Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire rizikós egy idegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rizikós egy idegen ember spermáját lenyelni?

Figyelt kérdés
Izgatóan hangzik, de még is ott van egy kis félsz, hogy lesz-e bajom tőle.

2023. ápr. 19. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Eléggé...
2023. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A lenyelés már nem rizikósabb mint maga a sz.pás. A gyomorsav elintézi bármi is volt benne. Az STD nem a gyomron át szívódik fel, hanem a szájban lévő apró sérüléseken át jut a véráramba. Szóval ha már szaxizol akkor le is nyelheted, nem nő meg jobban a kockázat.


Ezzel együtt, az STD infekcióra a legnagyobb esély anális, azt követően vaginális úton van. Mindazonáltal az orálnál sem kizárható (még akkor sem ha nagyságrendekkel kisebb a kockázat mint anális úton).

2023. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Amilyen peches vagyok, én biztos elkapnám, bármilyen kicsi az esélye, télen is mindig összeszedek valamit minden hónapban. Hol nátha, hol influenza, hol torokgyuszi.
2023. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A sperma lenyelése nem különösebben rizikós. Ha már a szádban van a farka, onnantól kb mindegy, hogy beleélvez-e, ha meg elélvez, már teljesen lényegtelen, hogy le is nyeled-e.

A legtöbb STD orálisan is terjed, sperma nélkül is. HPV és hasonlók elég nagy eséllyel, de mivel a makk bőre nagyon vékony, elég pár apró mikrosérülés, és lehet vér útján terjedő STD-t is összeszedni. Pl ezért nem ajánlott közvetlenül orális szex előtt fogat mosni, mert a fogmosás okozhat (akár egész kis mértékű) fogínyvérzést, ami szintén hozzájárulhat az STD terjedéséhez.

2023. ápr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták nem az a elsőszámú kockázat hogy nyeled-e. Légy körültekintő válogasd meg a partnereid és ezzel csökkentheted a kockázatot. De teljesen megszüntetni nem fogod. Én szerencsés vagyok a több mint 20 év alatt eddig semmit nem azedtem össze, igaz nem is vagyok egy magnum szaunába vagy tök random emberekkel elmenő. De ettől függetlenül elég sok anyagot nyeltem már :)
2023. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!