Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mindig lenyelitek ,ha váratlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig lenyelitek ,ha váratlanul beleélveznek a szátokba?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen szituáció, hogy nem szólnak, hogy jön a cucc?

2023. ápr. 23. 00:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt érzem, mikor el fog sülni, úgyhogy nem ért még sosem váratlanul. A nagyját lenyelem, egy részét meg kifolyatom a számból, aztán felnyalom róla.
2023. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Imádom, ha az arcomra spriccel a partner, egy kicsi mehet a számba is, de én nem szeretem nyelni. A friss g3cit ettől még imádom. :P

Szeretem, ahogy csurog az arcomon, meg a maradék kicsorog a számból. Azt is, amikor látom a spriccet, szóval, ha a számban kezd elsülni, akkor inkább kiveszem a faszt és nézem, ahogy az arcomra fröccsen és verem közben neki. Kivéve, ha a partner nagyon ragaszkodik a számba élvezéshez, akkor szopom a spricc alatt is és a cuccot benntartom a számban addig.

2023. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a számba kapni, lenyelni!
2023. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Váratlan? Az csak akkor lehet amikor leszáll a farkamról és benyomja a

számba.Ha csak úgy le szopok valakit azt biztos észreveszem.

2023. ápr. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, sokszormegkérem a páromat, hogy legyen meglepi, és sokszor érzem, hogy mikor fog jönni, de ha nem, akkor azt nagyon szeretem. De nyilván előtte ezt érdemes megbeszélni, mert sokan nem szeretik
2023. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen persze lenyelem..
2023. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem váratlan, legtöbbször elég jól lehet tudni, hogy mindjárt az jön, bár volt, hogy mégis meg tudott lepni a partnerem, de akkor is jól esett.
2023. máj. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt érezni,hogy mikor.Van,hogy rá húzza a fejed és megmerevedik a pasi

nyelem és elvárom a viszonzást.

2023. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!