Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszex meleg pasiknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszex meleg pasiknak izgató heteróval lenni és beavatni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha heteró pasit rá lehet venni bi dolgokra, akkor az a pasi nem heteró.
2023. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Én kipróbálnék 1-2 dolgot. Mégis mikor leírtam, hogy semmi se volt még kb mindenki offolt.:(
2023. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Mivel még én se vagyok túl tapasztalt, így én preferálom is, ha kezdő, magát talán heteronak valló, amúgy biszex sráccal sikerül.
2023. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Engem izgatna
2023. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Próbáltam már így ismerkedni gyakorlottként mégis eltűnik mindenki az élő találkozás előtt.Még egy beszélgetés sem jön össze, csak az írogatás, meg a duma mindenhol.
2023. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, te inkább arra vagy kíváncsi, tapasztaltabbak kiekzdenének-e kezdővel. Embere válogatja. Én viszonylag kezdő vagyok, de leszoptam pár farkat, amikor is egy full kezdőbe botlottam bele. Hát, nem volt egyszerű. Még ha szopni akart volna, talán elboldogulunk, csakhogy én szopok, ő meg úgy izgult, hogy nem bírt elsülni, sőt, mivel a kukoricásban csináltuk, és távolról szelíd fiatal lányok közeledtek (a beszélgetésfoszlányuk alapján), pusztán ettől berezelt, elrakta a lompost és távozott, sajnos, élvezés nélkül. Pedig isteni kis pöcsű...
2023. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan mondom hogy lehet valaki annyira szellemi fogyatékos, hogy el is hiszi hogy egy heteró bármit is akarna a saját nemével. Az nem heteró és sosem volt az.
2023. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Steve31 ***** válasza:
75%
Kiprobalnak egy ket dolgot...
2023. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Ugye ezek a fantáziák általában arról szólnak, hogy a meleg/biszex srác elcsábítja a hetero férfit, aki korábban erről még csak nem is fantáziált soha, kőkemény heterónak gondolja magát, de a meleg/biszex pasi vonzereje mégis akkora, hogy a hetero fiú örömmel veti magát a szexbe, önfeledten csókolóznak, szopják és dugják egymást.


Igen ám, csakhogy egy férfi aki ezekre a dolgokra képes egy másik férfival, az egyértelműen nem hetero.

2023. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kivancsi heterok latens biszexek.
jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!