Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szexuálpszichológus segíthet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálpszichológus segíthet heterová válni, mert érzelmileg ugyan csak a csajokhoz kötődök mégis szexuálisan teljesen odavagyok a pasikért is és ez nagyon megnehezíti az életet? 28 éves pasi vagyok passzív meleg vágyakkal.

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szexuálpszichológus, de szerintem talán az lehet a baj, hogy lelkileg nem tudod elfogadni, hogy meleg vagy. Férfiba is van mindenféle egyéniség, ahogy nőben is. Találhatsz az igényeidnek megfelelőt idővel.


Valami szinten meg tudom érteni a problémád bár nő vagyok. A pasik sokszor tényleg annyira rémesen egyszerűek, hogy az már unalmas. (az átlag) Minden a szex körül forog, menekülnek a felelősség elől, de mégis kihívnák maguk körül a nekik (nem)járó tiszteletet. Nyilván, ha akadna egy, akivel meglenne a közös hullámhossz összejönnék vele.


A nők más tészta. Kapásból 4 nőt tudnék mondani, akivel szívesen összejönnék, ha leszbikus lennék, mert úgy érzem passzul a lelkünk, egyéniségünk. Viszont ezek csak lelki dolgok, szexuális vonzalom nélkül nincs kapcsolat és én meg elképzelni nem tudnám, hogy egy nőhöz úgy hozzáérjek...


Nálad is talán ez a gond. Átlagban a nők más lelkületűek, mint a pasik. Keresni kell az 1-2 kivételt, neked pl. férfiban. :)

2014. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sok dologban igazad lehet de a lányok is izgatnak szexuálisan.szeretem őket orálisan kényeztetni..az aktív szerep velük szemben sem izgat
2014. márc. 18. 16:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont biszexuális vagy. Ennyi. :)
2014. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Moszuke ***** válasza:
100%

mindenképp segít 1 szexuálpszichológus tisztázni mi folyik benned, szal szerintem menj el.

heterová nem fogsz válni ez nem így működik, de segíteni fog a fejedben rendet tenni, hogy mit miért érzel és amit érzel az normális és akkor a lelki gátakat is ledolgozzátok

2014. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A fő probléma hogy nyilván egyik nem sem járulna hozzá hogy ha vele vagyok kapcsolatban akkor időnként a másik nemmel is lehessen szexuális élményem.Mondjuk ha egy pasival jönnék össze akkor tuti hiányozná a nők lágysága és hogy kényeztethessem őket,ha nővel vagyok akkor pedig ritkán nagyon vágyok rá hogy egy erős pasi elkapjon és keményen megadja ami jár...lehet tényleg szexuálpszichológus lesz a vége
2014. márc. 18. 17:07
 6/11 My Conserve ***** válasza:
100%

"A fő probléma hogy nyilván egyik nem sem járulna hozzá hogy ha vele vagyok kapcsolatban akkor időnként a másik nemmel is lehessen szexuális élményem."


Meglepő lehet, de ebben tévedsz. Idősebb nők gyakran elég megbocsátóak, de a fiatalabbak között is akad, aki tolerálja ezt. De persze ennek az az ára, hogy te sem lehetsz féltékeny, ha a másik félrelép. Ugye?

2014. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Természetesen ha egy nő tolerálná hogy pasikkal félrelépjek akkor ezt ő is szabadon megtehetné
2014. márc. 18. 21:08
 8/11 My Conserve ***** válasza:

Akkor amit keresel, azt nyitott kapcsolatnak hívják. Már ha a hölgy félre akar dugni. Ha nem, akkor szerelmi háromszögnek.


Én egyiket se szívelem, meg az emberek nagy része se (a szüleid pl. nagyon ki lesznek akadva), de vannak, akik így élnek. Azt mondjuk nem tudom, hogy egy-egy ilyen kapcsolat mennyire stabil.

2014. márc. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdmes lenne elmenned.


19f/bi

2014. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valóban érdemes lenne elmenned,segíthet! :)

A barátnőm elfogadja,hogy bi vagyok,és tolerálja is,hogy olykor-olykor összefekszem fiúkkal is.

Ez kb. egy évben két alkalmat jelent.

Neki soha meg sem fordult a fejében,hogyha én úgymond félrelépek,akkor Ő is.

Szeret,és megérti,hogy nekem vannak ilyesfajta szükségleteim,tiszteletben tartja. Amit nagyon nagyra becsülök!

2014. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!