Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudhatjuk hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatjuk hogy nem biszexuálisak hanem pánszexek vagyunk? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
2023. máj. 5. 06:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a bi kettő, de én mégis így tudom. xD

Gondolom amikor kitalálták, még nem számoltak a transz ernyő alá eső személyekkel. ^^

2023. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

Akkor nem jól tudod. Nézz utána, egész pontosan a bi: vonza a saját neme, és az ellenkező nem is. Pán: bármelyik nemhez vonzódik, függetlenül a partner biológiai vagy választott nemétől.

Én is bi vagyok, és csak a két nem vonz. Ha te vonzódtál már máshoz is, akkor bizony pánszexuális vagy.

2023. máj. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
De más nem nem létezik, csak férfi és nő.
2023. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%

"Én is bi vagyok, és csak a két nem vonz. Ha te vonzódtál már máshoz is, akkor bizony pánszexuális vagy."

En is bi vagyok, de tudtommal csak két nem létezik. Szóval a pán, ha csak nem delfinekhez vonzódik, akkor szintén biszex.

2023. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
13-14: de, két nem van, de a biológiai nem, és a választott eltérhet, ők transzok. Viszont egy biológiai férfi, aki nőnek érzi magát mégiscsak egy külön kategória. Nem pedig férfi. Vagy nő. És én pl nem is tudnám elképzelni magam transz emberrel.
2023. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%
Nincs olyan, hogy választott nem. A nemünket nem mi választjuk. Aki más neműnek érzi magát, mit amilyen, az elmebeteg.
2023. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

A demokrata és republikánus pártok közös gumicsontja ez (csak különböző előjellel), amit a lényeges dolgokról való terelésre találtak ki.


Kreált identitások az elnyomott tömegeknek, amivel a szabadság látszatát, vagy éppen a közös ellenségkép megkreálását érik el a fejekben.


A láncok lerázása helyett.


Jól kitalálták.


Egyszer ez is véget ér majd, és áll tovább a cirkusz.

2023. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!