Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon gáz, ha szoktam erról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha szoktam erról fantáziálni és felizgat? Többi lent

Figyelt kérdés
Múltkor láttam itt egy hasonló kérdést, amit egylány írt ki. Én fiú vagyok, és olyanról fantáziálok mostanság, hogy gyerekként vagy tiniként egy férfi szexuálisan közeledik hozzám. Nálam mondjuk ennek annyi alapja van, hogy én tiniként, emlékszem, már kívántam is ezt nagyon. Sokszor álltam meztelenül a szobámban és nézegettem magam, elképzeltem hogy most bejön valaki és megkíván. Nem vagyok se meleg se biszex, de ezt a fantáziát nem tudom nővel elképzelni, csak férfival. Ez mitől lehet?

2023. máj. 11. 08:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Na az elfojtott feszültség az mondjuk lehet
2023. máj. 11. 11:34
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
Attól vagy hogy biszex vagy és szubmisszív.
2023. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

#10 vagyok megint, így névtelenül leírom egy gyerekkori emlékemet.

14 éves voltam, nyolcadikos, volt egy másik gyerek, aki állandóan szivatott valamivel és tartottam tőle.

Egyszer azt álmodtam, hogy szembejött az iskolai wc-ben, sarokba szorított, elkezdett belém boxolgatni balról-jobbról, nem tudtam védekezni, szerettem volna elmenekülni, de nem tudtam.

És miközben ezt álmodtam, álmomban elélveztem.

Nem tudom, mi volt ez, máskor nem volt ilyen.

Mindig is alacsony volt az önértékelésem.

Ezt csak úgy elmeséltem, nem tudom, tudsz-e vele kezdeni valamit.

2023. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 sandrisbp ***** válasza:
91%
Nem gáz egyáltalán, de mivel már felnőttél, keress jobb fantáziát, amit még meg is valósíthatsz.
2023. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

A fantáziában az a jó, hogy nem kell megvalósítani.

Amit meg lehet valósítani, arról nem fantáziálni érdemes, hanem megélni.

2023. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem gáz. Meg itt azert a alacsonyan röpködnek a pedofil jelzők… nekem is voltak ilyen gondolataim tiniként. Mikor már a tudatos szexualitáson felébredt. No para. :)
2023. máj. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz, de lehet elmúlik. 10 évesen bármit megadtam volna, hogy egy férfi megkívánjon és esetleg szexeljen velem. 14 évesen viszont már más fantáziáim voltak.
2023. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Gaydoctor23 ***** válasza:
100%

Amíg csak fantázia addig semmi baj.

A valóság mindent megváltoztathat.

2023. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazi hiányában marad a fantázia! Amiből lehet igazi is, az jobb mint a fantázia!
2023. máj. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!