Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon gáz, ha szoktam erról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha szoktam erról fantáziálni és felizgat? Többi lent

Figyelt kérdés
Múltkor láttam itt egy hasonló kérdést, amit egylány írt ki. Én fiú vagyok, és olyanról fantáziálok mostanság, hogy gyerekként vagy tiniként egy férfi szexuálisan közeledik hozzám. Nálam mondjuk ennek annyi alapja van, hogy én tiniként, emlékszem, már kívántam is ezt nagyon. Sokszor álltam meztelenül a szobámban és nézegettem magam, elképzeltem hogy most bejön valaki és megkíván. Nem vagyok se meleg se biszex, de ezt a fantáziát nem tudom nővel elképzelni, csak férfival. Ez mitől lehet?

2023. máj. 11. 08:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Biszex vagy, hiába is tagadod. De nincs ezzel baj, csak ha úgy gondolod.
2023. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Igen, gáz ha arról fantáziálsz hogy gyerek vagy, és rád mászik egy pedofil. Magában az hogy pasiról fantáziálsz nem gáz.
2023. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2

Miért gáz? Jobb lenne ha fordítva fantáziálnék? Szerintem nem

2023. máj. 11. 09:00
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan megkérded, miért gáz hogy pedofiliáról fantáziálsz? Egyáltalán a pasi izgat, vagy az erőszak ténye?
2023. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Biszexuális vagy.

Egy heteroszexuálisnál bármilyen fantázia csakis az ellentétes nemmel kapcsolatos, bármi is legyen az.

2023. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Vagy még csak nem is bi, hisz csajról NEM fantáziál. Hiába állítja hogy heteró, ha nem érdeklik a nők...
2023. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5

Az izgat, hogy fiatalnak képzelem magam és megteszik velem. Néha a mostani énemmel is elképzelem, szerintem a pasi izgat, az, hogy idősebb és engem akar

6

Fantáziálok lányokról is, de ezt a fantáziát nem tudom velük elképzelni. Meg kéne tanulni olvasni és értelmezni a szöveget barátom.

2023. máj. 11. 09:57
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Vagyis az erőszak izgat igazából, nem a férfi.. Való életben gerjedsz a gyerekekre?
2023. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8

Sem való életben, sem a fantáziában nem gerjedek a gyerekekre. Az izgat fel, ha magamat képzelem gyereknek. Ez szerintem ég és föld

2023. máj. 11. 10:21
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Először is, a fantázia sose gáz. A fantázia, az egy szelep, amin kijönnek olyan érzések, amiket egyébként visszafojtanál.

Ha gondolod, egy szexuálpszichológus segíthet kideríteni, miért lehetnek ilyen fantáziáid, pl. elfojtott feszültségekből.

Hidd el, sokan fantáziálnak vad dolgokat, amiket nem tennének meg, legfeljebb nem mondják.

A kiszolgáltatott, védtelen állapot sokaknál okoz izgalmat, elég csak bármilyen BSDM-témájú fórumot elolvasni.

2023. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!