Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan legyek dominánsabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek dominánsabb sráccal?

Figyelt kérdés

Pár alkalommal próbáltam még csak sráccal, ezek leginkább csak orális együttlétek voltak.

Annó mikor legutóbb voltam egy sráccal, kérte hogy domináns legyek, majd végül kissé berezeltem és ő irányította az alkalmat, ő orálozott majd kb elküldött hogy mégsem vagyok elég domináns és mennem kéne.

Össze akadtam ismét a sráccal online de nem tudom akarjak e találkozni vele, mert lehet ugyanúgy fog végződni és nem akarom ugyanezt átélni mert speciel én jobban szeretem adni mint kapni.

Csajjal sosem volt gondom hogy domináljak, mindig tudtam mit mikor lehet ezért is nem értem mi van velem mikor sráccal vagyok.

Szerintetek mit kéne máshogy csinálnom? Hogyan tudnék dominánsabb lenni sráccal?

24/f


2023. jún. 1. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem megy és nem ezt szereted, miért erőlteted? Kötelező vagy mi?
2023. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert mindig is dominánsnak tartottam magam, de sráccal esetlenebbnek érzem magam
2023. jún. 1. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz jobban adni mint kapni? Mert ezt nem értem.
2023. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha akarod segítek fejlődni.
2023. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Adni szeretem jobban, mivel egy csaj is le tud szopni de én egy csajt nem tudok 😅
2023. jún. 1. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
2023. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Avval a sráccal nem igazán illetek össze, a vágaitok nem eléggé passzolnak. Akkor minek erőlteted?


Én is hajlamos vagyok (egy kicsit) irányítani csajt, akikkel viszonyom van/volt. Kompromisszumokkal, és tiszteletben tartva igényeit, de mégis amiben engedi a csaj, írányítom őt. Háztartásvezetésben is hajlamos vagyok erre: nem szeretem, ha belenyúlkának, mivel én szervezem magamnak a sajátomat.


Amikor pasival vagyok, nőnek érzem magam, habár nem szubmisszívnek. Következésképp olyan pasival nem erőltetem az együttlétet, aki elvárja, hogy irányítsam. Azt élvezem egy pasival, hogy a "csaja lehetek", pl jól megszopat, kiszolgálom őt, gyönyört okozok neki. Habár mellérendelő vagyok, nem vagyok oda azért, ha irányít, sem azért, ha nekem kellene a pasit irányítani. Inkább kompromisszumosan vagyok egy pasi "csaja". Úgy szopom őt, ahogy nekem jól esik, figyelembe véve, hogyan szereti, ha szopják. A közös metszet a mérvadó esetemben.


Azaz kivel épp mire vágyom. Csajokkal kicsit emilyen vagyok, pasikkal kicsit inkább amolyan.


Ha te nem vágysz pasit irányítani, minek erőlteted? Én se vágyom erre, nem is erőltetem magamra az ilyen szerepet, amikor pasival vagyok. Aki meg hajlamos erre a melegszexben, tegye ő.

2023. jún. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!