Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak én fogok ki ilyen heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én fogok ki ilyen heteró nőket?

Figyelt kérdés
Biszex férfi vagyok, és ezt vállalom, nem titkolom a leendő partnereim előtt, mert ez így korrekt, és mindenkinek megvan az egyéni szexuális preferenciája. Ezt pedig jobb még az elején tisztázni. Azt vettem észre, hogy a heteró nők eleinte azt mondják, semmi gondjuk azzal hogy biszex vagyok, elfogadják. Aztán azt veszem észre, hogy elkezdenek kerülni, leráznak, és amikor megkérdezem mi az oka, azt válaszoljak hogy nem akartak megsérteni, ezért mondták azt hogy elfogadják hogy biszex vagyok, de valójában már akkor tudták legbelül hogy kapcsolatra nem akarnának, amikor elmondtam hogy biszex vagyok. Nem ertem miért kell a heteró nőknek magukra erőltetni illendőségből azt hogy igen elfogadjak a viszex férfiakat párkapcsolatra, amikor valójában nem. Volt aki egyenesen megmondta hogy biszex ffvel nem akar kapcsolatot. Nem sertődtem be, nem prolémáztam ezen, hanem elfogadtam hogy szexuálisan nem a biszex hanem kizárólag a heteró ff a preferenciája. Tiszteltem, becsültem az őszintesége miatt. Ilyen heteró nő viszont kevés van. Kérdésem, hogy miért erőltetik magukra a heteró nők illendősegből (nehogy bifóbnak legyenek titulálva, pedig attól hogy nem akar egy nő biszexel kapcsolatot, az nem azonos azzal hogy gyűlöli a biszexeket, csupán kapcsolati szempontból nem preferalja őket, amihez joga van) azt hogy kapcsolatban is elfogadnak a biszex ffakat?
2023. jún. 7. 15:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem fel sem fogjátok a kiírásom lényegét! Sebaj.
2023. jún. 7. 19:32
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek az ötössel.

Ugyanakkor megértem a kérdezőt is, aki egyenességre vágyik.

Sajnos a nőket nem erre nevelik. Egy férfi azért lehet sokszor egyenes, mert erőt tud bevetni, ha szükséges.

Egy nőnek legtöbbször el kell kerülni a konfliktust, mert csúnyán megjárhatja.

2023. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Nagy a társadalmi nyomás. Azt hiszik ha elutasítanak akkor homofóbnak, kirekesztőnek bélyegzik őket.

Én nyiltan és őszintén megmondom: nekem nem férfias. Eléh vizuális típus vagyok, szóval ahogy elképzelem egy pasival akkor rögtön összeomlik a férfi imázs és nem tudom kívánni többé.

2023. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

A nők kaotikusak, és sokszor fordítva beszélnek, ez van. Sőt, önellentmondóak is rendszeresen. Egyszer elmondtam egy hetero nőnek ismerkedés során, hogy biszex férfi vagyok. Erre megjegyezte, hogy akkor mégse ismerkedjünk tovább szexuális értelemben, mert nem tud párnak elképzelni biszex pasit.


Avval magyarázta, nem tud vonzódni biszex pasikhoz.


Rákérdeztem, mi volna, ha az eddigi kapcsolatairól, akikhez vonzódott, szerelmes volt beléjük, kiderülne, hogy valójában biszexek? A válaszának lényege az volt, hogy felháborodna, miért nem az elején közölték, és kiszeretne belőlük.


Érti valaki a női káoszt...? Egyik szavuk üti a másikat... :))


"Nem tudok beleszeretni biszex pasiba"

<->

"A szerelmemről kiderül utólag, hogy biszex"...


Nos, akkor mégiscsak képes beleszeretni biszex pasiba, mert sose tudhatja, hány eddigi szerelme volt már akkor is valójában biszex férfi, titokban...



Egyáltalán nincs kizárva, hiszen a többség titkolja önmagáról a biszexualitását.

Akkor hogy tudott mégis beleszeretni...?

Avval kezdte, hogy nem tud biszex férfiakba beleszeretni. :))) És mégis? :))



Tudjátok mivel egyenlő ez?



Avval, hogy ez a nő telepata gondolatolvasó. Hát de nem? :)

Hiszen nem tud biszex pasiba beleszeretni. Következésképpen ha beleszeret egy pasiba, akivel nem szoktak beszélgetni a nemi orientációról, akkor gondolatolvasás útján, vagy más misztikus módon megtudja, hogy az a férfi csakis hetero lehet, mert csak olyanba tud beleszeretni. :))) Vagy mégse... ;)


Magyarázza meg nekem valaki, légyszi, egy ilyen nő ezt hogy csinálja? Pl beszélget egy pasival, és érzi, hú, de jóképű a pasas, és milyen vonzó lelkiviága van.... Aztán beleszeret, és máris tudja, hogy csak is hetero lehet...? Hiszen biszexhez nem képes vonzódni. Viszont idővel kiderül egyik szerelméről, hogy mégiscsak biszex hajlamú volt már akkor is a szerelme...


Na ja, rá van írva a pasik arcára, hogy hetero, amint beleszeret egybe... Nem? :))


Na és mi van azokkal a pasikkal, akik pl épp együtt vannak egy ilyen nővel, de eddig csak a hetero oldalukat ismerték önmagukról, márint ezen pasik. Majd egyszer csak ráébrendek arra, h rejtetten ők valójában a saját nemükhöz is vonzódnak. Akkor egy ilyen nő, mint az említett, azonnal meglátja az arcán, illetve azonnal kiszeret belőlük? Vagy hogyan tudott eleve beleszeretni addig, ha egyszer elfojtva bár, de addig is biszex volt az a pasi??


A szerelem attól is szerelem számára, hogy tudja-e a pasiról, biszex-e, vagy ne mtudja, biszex-e...? Amit megtudja, hogy biszex, hirtelen elillan a szerelem érzése?


Ez miféle szerelem???


Én nem tudnék ilyen nőbe beleszeretni. Vagy mégis? :))))

2023. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!