Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van kiút ebből? Többi lent!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút ebből? Többi lent!?

Figyelt kérdés
Volt egy buli ahol full részegek voltunk megbeszéltem vidéki ismerősömmel hogy nála alszik mivel éjszaka ittasan már nem indultam haza . Ismerősömről tudjuk hogy van hajlama de sosem volt probléma ebből. Reggel mikor felébredtem olyan furcsa érzésem volt . Furcsa volt ő is. Utána mondta hogy mutat valamit a telefonján. Ami egy videó volt ahogy leszop. Konkrétan leszopott úgy hogy semmire sem emlékszem és azt mondta hogy emléknek elmenti a videót és ha nem lesz folytatás legközelebb akkor megmutatja másoknak is. A lényeg az hogy rohadtul nem vagyok se meleg se biszex . Mit tudok tenni a zsarolása ellen? Ő folytatni akarja ezt de én nem .
2023. jún. 8. 07:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de egy jobb hacker megtalálja a töröltnek hitt tartalmakat. Hacsak nem egy profi törölte, speckó formázásokkal. Amúgy ez valóban visszaélés, feljelentheted, ez esetben valszeg megvizsgálják a telóját.
2023. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg a barátodnak nincs meg a telefonszáma? 😉
2023. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!