Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Másokat is ért már rossz szó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is ért már rossz szó amiatt mert a testvére meleg?

Figyelt kérdés

Öcsémről lenne szó. Először is leszögezném hogy nekem nincs ezzel semmi bajom azzal hogy ő meleg, elsők között mondta el nekem és mindig támogattam.

Eleinte annyiban merült ki ez az egész hogy szimplán elmondta, felvállalta és srácokkal randizott, de egy ideje elkezdett egyszerűbb nem kirívó sminket feldobni magára amivel otthon nem foglalkozom, de néhány alkalommal ment ki így utcára és pár alkalommal visszahallottam amelyek viszont olyan megnyilvánulások voltak amelyek igen zavarnak és eléggé alpáriak.

Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel? Más hogy kezeli hasonló helyzetben?


2023. jún. 15. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Fogadd el, hogy be fognak neki szólni, mivel nem normális dolog, hogy egy férfi sminkeli magát.
2023. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom egy férfin a sminket nem tolerálja túl jól, ezzel nem tudtok mit kezdeni.
2023. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Semmi olyat amit a BTK ne ítélne el, ez van ha egy befásult társadalomban egy melegek ellen lépten nyomon uszító kormánnyal a fejed fölött kell élned.
2023. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Védd meg, elvégre a testvéred, ráadásul te vagy az idősebb.
2023. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!