Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan srácok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan srácok akik próbálták már a közös hokit vagy orált a testvérükkel? 20/F

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Én csak uncsitesómmal. Öcsémmel túl nagy a korkülönbség. Egyszer felvetettem neki, de mereven elzárkózott az ötlettől, úgyhogy nem is erőltettem tovább. Meg így belegondolva az nekem is bizarr lenne. :D
2016. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Éppen a nagy korkülönbségnek tudom be, de az öcsém már dicsekedett az "eredményeivel", hogy milyen nagyfiu. De nem közös!!!!
2016. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Testvérem nincs,de unokatesóval igen.
2016. ápr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

2 uncsitesóm van.

Hol evvel hol avval játszom.

Am van csajom már 3 éve !

De ez más.. bi vagyok !

Nem kérek privit

2016. ápr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Fekvőtámaszokat a fürdőszoba kövére tett törölközőn szoktam csinálni. Unokahúgomat látogarásukkor szintén a fürdőszobában a padlóra tett törölközőn dugtam meg - azóta nem tudok ott fekvőzni, mert mindig feláll a farkam...:) Bátyámat meglestem zuhanyzás közben, akartam tudni, egyforma-e. Persze így nem tudtam összehasonlítani, de nagyjából azonos. Unokaöcsém a Gellért kabinban megfogta a farkam, mert őt is érdekelte h milyen egy másik fiúé. Persze meg is kostolta, meg én is, nagyon jó volt, de sajnos ennyi maradt... Szerintem vagy nem meri, vagy látens bi, de azóta soha nem célzunk a dologra... Tesőval nem, de olyan sráccal, akivel tesóknak éreztük egymást - én tapasztaltabb, férfias férfi vok, - milyen jó, amikor van egy kisöcsém, akivel összebújhatunk! :) Én szerencsére BI vagyok! Isten ments, hogy elbuzuljak, de nagyon örülök, h időnként megélhetem mind a két élményt. Sajnos jó pasit nehezebb találni, mint jó nőt... Pedig szívesen haverkodnék akár kezdő huszon-harminc éves pasival is, jó tapasztalattal, türelemmel és szeretettel, ami nélkül nincs igazi kétoldalú örömszerzés-adás!:)
2016. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
bátyámmal már volt közös akciónk sok mindent megmutatott nekem mindketten bi- k vagyunk de jó dolog néha együtt aludni
2016. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Uncsitesóval volt közös maszti még 14 évesen.
2016. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha. Én ettől undorodok, ha belegondolok, hogy a saját bátyámmal, pedig én meleg vagyok. Haverral már volt, de én nem a bátyámra izgulok. Még egy közös verés sem fér bele. 20f
2016. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel hugom van ezért nálam is uncsitesó volt a játszótárs.
2016. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!