Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisok, mesélnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisok, mesélnétek róla, hogyan alakult a párkapcsolati életetek?

Figyelt kérdés

Egy regényt írok, ahol el tudom képzelni az egyik szereplőről, hogy biszexuális legyen, és úgy gondolom, hogy amúgy is ők alulreprezentáltak, így szívesen írnék róla, viszont én magam nem ismerek senkit, aki az lenne (vagy aki felvállaltan az, legalábbis).

Támpontok, hogy mik érdekelnének, de bármi egyebet is megoszthattok magatokról:

- Hány évesen kezdett el benned motoszkálni, hogy az vagy?

- Hány évesen volt az első alkalmad, ahol már ennek tudatában választottál párt?

- Egyformán vonz mindkét nem, vagy van, amerre jobban hajlasz?

- Ha volt már monogám kapcsolatod (vagy épp benne vagy egyben), van hiányérzeted azért, mert a másik nemmel való szexuális életből kimaradsz?

- Volt olyan, hogy küzdöttél az érzéseiddel, a vágyaiddal?

- Ha igen, megfordult a fejedben/előfordult nálad, hogy pl. az azonos nemű vonzalmadhoz alkalmi partnert keress csupán? Ha igen, miért?

- Mit gondolsz, az emberek elfogadóbbak vagy elhatárolódóbbak a biszexualitással kapcsolatban, mint a homoszexualitással?


Ha valaki szívesen beszél az élményeiről, a lelki világáról, de nem szívesen írni ki nyilvánosan, privátban is nyugodtan írhat. Természetesen senki történetét nem használom fel, csak tájékozódok.


2023. jún. 23. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
A biszexek nagy része a barátnőjük / felesegük elől is titkolja hogy a farkat is szeretik. Lényegében nem bíznak a saját társuk szeretetében sem, ezért önámításnak a társadalomra fogják azt, hogy hazudnak saját magukról annak aki szereti őket, aki bízik bennük. A biszexek többsége gerinctelen, notorius hazudozó, és gyáva. Tisztelet a kevés kivételnek!
2023. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Biszexuális nő vagyok. Válaszolok minden kérdésedre.


- Hány évesen kezdett el benned motoszkálni, hogy az vagy?

14-15 évesen, de igazából "jelei" azelőtt is voltak, csak akkor nem tudtam mi az a biszexualitás



- Hány évesen volt az első alkalmad, ahol már ennek tudatában választottál párt?

Nem igazán volt tudatos semmi. Mindkettő kapura játszol, akkor minek tervezgetni?


- Egyformán vonz mindkét nem, vagy van, amerre jobban hajlasz?

Kamaszként a nők vonzottak jobban, felnőttként a férfiak.


- Ha volt már monogám kapcsolatod (vagy épp benne vagy egyben), van hiányérzeted azért, mert a másik nemmel való szexuális életből kimaradsz?

Nincs, vagy nagyon ritkán.


- Volt olyan, hogy küzdöttél az érzéseiddel, a vágyaiddal?

Nem tudom mire gondolsz, de szerintem ez ugyan úgy működik minden irányba. Nem igazán éreztem azt, hogy helytelen lenne bármi is, mert nem érdekelt mások véleménye. Viszont nyilván nem nyomultam senkire ész nélkül.


- Ha igen, megfordult a fejedben/előfordult nálad, hogy pl. az azonos nemű vonzalmadhoz alkalmi partnert keress csupán? Ha igen, miért?

Nem.



- Mit gondolsz, az emberek elfogadóbbak vagy elhatárolódóbbak a biszexualitással kapcsolatban, mint a homoszexualitással?

Nem igazán, sőt. A heteroknak ugyan olyan "mocskos bu...k" vagyunk, VISZONT a melegek meg sokszor az LMBTQ közösség árulóinak tekintik a biszexuálisokat, pláne ha azok hetero kapcsolatban élnek.

2023. jún. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Bisex férfi vagyok.


Hány évesen kezdett el benned motoszkálni, hogy az vagy? :14-15.


- Hány évesen volt az első alkalmad, ahol már ennek tudatában választottál párt? Nem pár volt hanem alkalmi. Igazából nem utasítottam vissz a közeledését. :17 voltam.


- Egyformán vonz mindkét nem, vagy van, amerre jobban hajlasz? :A lányokkal sokkal beválalósabb vagyok. Velük sokkal több minden lehetséges.


- Ha volt már monogám kapcsolatod (vagy épp benne vagy egyben), van hiányérzeted azért, mert a másik nemmel való szexuális életből kimaradsz?:

Persze. Szeretem a faszt annak ellenére,hogy épp puncit nyalok.


- Volt olyan, hogy küzdöttél az érzéseiddel, a vágyaiddal?: Nem.


- Ha igen, megfordult a fejedben/előfordult nálad, hogy pl. az azonos nemű vonzalmadhoz alkalmi partnert keress csupán? Ha igen, miért?


- Mit gondolsz, az emberek elfogadóbbak vagy elhatárolódóbbak a

biszexualitással kapcsolatban, mint a homoszexualitással?: Elutasítobbak főleg a lányok. Tipikus a "nem akarok még pasikkal is harcolni a férfiért" hozzáállás.

Úgy gondolom Lányok/nők esetében viszont elfogadobbak,amugyis leszbik folynak a csapból is. De a történetben valahol szokott lenni egy pasi is.

Szóval bisexek. És semmi atrocitás nem éri őket,de mindenki magakara dugni őket. Én meg....nem dugj meg a farkaddal ami előzőleg a férfi valagában volt...

2023. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!