Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nők, volt valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, volt valaha pozitív szexuális vagy párkapcsolati tapasztalatotok biszex pasival?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Csak rosszak. Hazudozás, sóvárgás a pasik iránt. Néha úgy megbamulta a a pasikat hogy nekem volt kellemetlen és megalázó. Meg is csalt egy pasival, ezzel vege is lett. Utólag vagyok okos, soha többé ilyen. Nőként nagyon megalázó volt.
2023. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván hogy nem tetszik a biszex pasiknak a válasz. Ez attól még tény.
2023. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem volt, de azért ez is olyan szitu, mint bármely másik:önmagadat kell ismerned párválasztás előtt. Én tudom, hogy vonzanak az extra, perverz dolgok és a nyitott emberek. Eleve olyan férfiakkal ismerkedek, akik mindent kipróbálnak, ami jó. 10 éven át volt biszex pasim és többször hármasoztunk pasival, mert én szeretem nézni.

Nyilván egy konzervatív hetero nő mellé nem passzol egy biszex férfi, az, hogy ezt nem látja be a nő, az nem a férfi hibája.

2023. jún. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Konzervatív heteró nő vagyok. Sosem kezdenék biszex férfivel, az egyes által taglalt dolgok miatt. A biszex férfiakkal mentálisan súlyos gond van. kötődési zavarok, és durván személyiségzavarok pl nárcizmus. Lehet tagadni, sőt a polkorrektség miatt kötelező tagadni a tényeket!
2023. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

#4, te szeretsz faszt szopni? Őszintén... Ha már ennyire szókinondó vagy.

Sok nő imád faszt szopni.


Akkor megkérdeznélek: miért volna személyiségtorzulás, hogy egy férfinak vannak olyan vágyai IS, mint egy nőnek? Pl faszt szopni, vagy dugatnia magát?


Pl veszel egy jégkrémet magadnak, miközben egy férfi ismerősöddel vagy. Mohón fogyasztod is. A pasas is venni akar magának egyet. Akkor te elmebetegnek tartod??

"Te nem ehetsz jégkrémet, mert férfi vagy! Ha nőre is vágysz, meg jégkrémnyalásra is vágysz, elmebeteg vagy! Én nem vagyok elmebeteg a jégkrém-evésem miatt, mert nő vagyok."


És a melegekkel mi a helyzet? Ők is elmebetegek, szerinted?

2023. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

5-ös:

"Akkor megkérdeznélek: miért volna személyiségtorzulás, hogy egy férfinak vannak olyan vágyai IS, mint egy nőnek? Pl faszt szopni, vagy dugatnia magát?"

Oh ba meg, van baj a toronyban rendesen ugye?

Aki őszinte megmo dja hogy mit gondol a biszexekről, azt lehúzzátok mert agymosottak vagytok!

2023. jún. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Könyörgöm, ha ilyen lózungokkal hadonászunk egymás irányába mint "ezek a tények" akkor legyen már bennünk annyi következetesség meg gerinc hogy utána nem próbáljuk azzal mentegetni magunkat hogy "ez az én véleményem"
2023. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát rokonsagban volt ilyen. Mondjuk ő Nem vállalta be csak utólag derült ki a feleségnek, hogy a férje a külföldi munka hazatertevel miért olyan budos és kakis az alsogatyája ha kell ha nem. Visszatartási gondjai voltak,mert orgiázott. De ez csak 1 eset. Nem kell ezért lepontozni mert már mindenért lepontoznak nem értem miert. Csak az igazságot írom. Hát ez 1 megcsalásos eset és a nőt tönkre tette.
2023. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

"Nyilván egy konzervatív hetero nő mellé nem passzol egy biszex férfi, az, hogy ezt nem látja be a nő, az nem a férfi hibája."

Csakhogy a legtobb biszex nem mondja el, hogy mi o valojaban... O tudja, hogy egy monogam hetero novel jon ossze, szoval igenis a ferfi hibaja, ha tudatosan ilyen not valaszt. Aztan megy a hazudozas, megcsalas, megtevesztes stb. Pedig ahogy mondtad, nem passzolnak se szexualisan, se parkapcsolatilag...

dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!