Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha sikerül legyőznöm a félelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sikerül legyőznöm a félelmemet, hogy kipróbáljam a passzív szerepet, akkor mire számítsak, milyen érzés lesz majd amikor megkefél az aktív férfi? Általában milyen egy aktus?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam férfiakkal, de nagyon izgat a dolog.

Elég félénk vagyok... de már épp a határán vagyok annak, hogy bárkinek hagynám, hogy megdugjon... csak találjak egy aktívot.

Viszont a netes videókon kívül nincs fogalmam arról, hogy egy aktus hogy zajlik...

Hogy képzeljem el? Mire számítsak majd?



2023. jún. 29. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

A te első lépésed a higiénia.

Ha már elkezdődött az akció, akkor azt tudom tanácsolni, hogy legyen egy tartalmas előjáték. Nem kell az előjáték alatt senkinek elmennie, csak hangolódjatok egymásra, mérjétek fel egymás testét, készülj fel rá, hogy amit a kezedben fogsz, az nemsokára benned lesz.

Behatolás előtt érdemes az alapos sikosító használata, gumit felvenni. Amíg ezzel az aktív elvan, te engedd el magad. A lassú behatolás a siker első lépése, a türelmes aktív kivárja, hogy a másik megszokja a méretet. Én amúgy a misszionárius pózt kedvelem behatolásra, talán ahhoz tud a szervezet a legjobban alkalmazkodni. Engedd el magad, élvezd, hihetetlen jó érzés tud lenni. Aztán ha úgy van, váltsatok többször pózt :)

24f

2023. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Mi az hogy hogy zajlik egy aktus? Seggbe raknak! Ez az aktus maga.
2023. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!