Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 31 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guest92 kérdése:

31 éves férfi vagyok és fogalmam sincs hogy mondjam el a páromnak hogy izgatnak bizonyos dolgok pasival is. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 18:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%
Észrevettem hogy a biszexek többsége iszonyat gyáva. A párjuk előtt gyávák felvallalni magukat, a szexualitásukat, és van pofájuk azt mondani azért mert szeretik a párjukat. A biszexek többsége erkölcsileg, személyiségileg egy hatalmas hulladék. Tisztelet a kivételnek!
2023. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

#11 érdekes felvetés. Tehát ha elmondják őszintén otthon és bevállalják, akkor az a baj. Sok nő egyből kiszeret belőlük már a puszta tudat miatt is. És akkor még szó sem volt megcsalásról meg ilyenekről. Nem véletlen hogy óva inti a többség a kérdezőt is a kommentekben ettől.

Aztán meg egyesek szerint meg ha nem mondják el az a baj, mert gyávák és hulladékok stb. Gondolom a megoldás az lenne, hogy mindenki aki rájön hogy érintett ebben, az inkább vonuljon el a vadonba egymagába, és pusztuljon el magányosan. Lehetőleg minél előbb.

Érdekes dolgokat lehet megtudni itt gyakorin, na.

2023. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem simán mondd el neki. Ez önmagában semmi negatívat nem jelent a kapcsolatokra nézve. Sőt, lehet hogy új dolgokat is kiprobáltok az ágyban, ha elmondod neki.
2023. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%
Ezt már RÉG el kellett volna mondanod a párodnak!!! Nyilvánvalóan nem az első randin, de amikor elkezdtetek jobban összejönni akkor már illett volna. Ez is te vagy, hozzád tartozik. Most vagy sumákolsz és félrekúrsz, becsapsz mást, vagy nyílt lapokkal játszol s ha a csaj lelép akkor nem egymást keresitek, ha benne van akkor meg halleluja olyan akivel mindenben is passzoltok.
2023. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%
11-es buta vagy de nagyon! Pomt hogy köteles elmindania a biszex az első pillanattól fogva a szexualitását! Amennyiben nem teszi, így a nőtől elveszi a szabad választás jogát, hogy akar-e biszexet vagy sem! S ha nem, akkor mi van? Mindketten tovább keresnek olyan társat akivel összeillenek szexuálisan. De a biszexek többsége egy alja gerinctelen gyáva alak, belerángatják a nőt a tudta nélkül olyan orientációjú kapcsolatba amit lehet szabad akaratából sosem választott volna! Nem csak a biszexeknek van joguk a saját szexualitásukhoz, hanem a másik félnek is!
2023. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%
en 30 eves vagyok, es elmondtam baratnömnek hogy volt egyszer fiuval kalandom. jol fogadta, nem itelt el meg semmi. inkabb kivancsi volt hogy milyen volt.
2023. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
Bírom hogy mennyire fáj a biszexeknek az igazság. A realitasra rávilágító véleményeket lehúzzátok. Eztel pint azt támasztjátok alá, hogy önként hazudtok azoknak akikről azt állítjátok szeretitek őket. Egoisták vagytok! Nektek nemhogy jog kellene hanem pszichiáter, mert nárcisztikusak vagytok többségében.
2023. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Én semmiképp nem mondanám el , hogy nagyon vágyom egy fius orális szexre oda-vissza . Apunci dédelgetést is nagyon szeretem .
2023. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%

Ez attól függ mennyire nyitott személyiség a barátnőd. Lehet belőle balhé is és lehet, hogy tök jól fogadja. Nem ismerjük.

Én mindig arra törekedtem, hogy csak olyan emberrel vágok bele párkapcsolatba, akivel mindent és tényleg mindent meglehet őszintén beszélni és nyitott a világra. Ha egy faék egyszerű nővel vagy együtt, akkor lehet azoknak van igaza akik azt mondják, hogy titkold el. Valószínű, hogy ők is ilyen kapcsolatban élnek, ahol tabu ilyesmiről beszélni.

2023. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19-es! Az a nő egyszerű mint a faék aki pl nem akar hármasozni???
2023. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!