Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gáz,ha valaki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz,ha valaki nem tájékozott a meleg világban bizonyos fogalmakkal a szexben?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag most jövök rá,hogy mennyire tájékozatlan vagyok.

Bár amúgy sincs sok tapasztalatom,de sok kifejezést nem ismerek.


Sokáig úgy voltam vele,hogy meleg szex=aktív/uni/passzív.Orálszex,Análszex.


És kb ennyiben ki is merült a "tudásom".


Viszont újabban olvasgattam extrémek dolgokról,és hát soknak a jelentését sem tudom mi.


Ti mennyire vagytok jártasak ebben?


33/f


2021. dec. 17. 05:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én is kb ennyit tudok de nem zavar.
2021. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kovpet ***** válasza:
100%
Milyen extrém dolgokról olvastál?
2021. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ezt az 5 kifejezést ismered, amit az előbb felsoroltál, akkor az alapok már megvannak, a melegek 95%-át már meg fogod érteni. :D Mindig jönnek újabb és újabb szavak, kifejezések, egy csomószor épp innen a gyk-ról tanulok ilyeneket, amiknek utána guglizok és akkor már tudom miről van szó a továbbiakban. De ezek a "cifrázások" nem annyira fontosak, csak szűkebb rétegeket érintenek, vagy speciálisabb érdeklődésű melegek körében elterjedtebbek. Persze azért jó, ha ismeri az ember, mert ezáltal is tájékozottabbá válik, de ha nem ismeri, az sem akkora oltári nagy baj. Ez csak annyit jelent, ha nem ismered ezeket a spéci kifejezéseket, hogy valószínűleg te is ahhoz a "többséghez" tartozol a melegeken belül, akiknek nincsenek ilyen extrémebb dolgaik, vágyaik, kívánságaik stb. Jól van ez így (is). Nem gáz.
2021. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki űzi, az jártas benne :D amúgy nem gáz, nyugi, én se vagyok sokkal tájékozottabb, de nem is nagyon érdekel.

36/f

2021. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha olyat hallasz, amiről nem tudsz, gugli megmondja mi az
2021. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz:)
2021. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, amíg még van benned a tanulásra/fejlődésre képesség ;)
márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7


Azóta már sokat tanultam:)

márc. 23. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!