Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért baj ha biszex létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha biszex létemre vagy csak melegekkel, vagy csak biszex nőkkel akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Miért tartanak emiatt heterofóbnak? Nekem nem jönnek be a heteró nők, mert én csak a melegeket és a biszex nőket preferárom. Ők az egyéni preferenciám. Ez miért sértő a heteró nőkre nézve?
2023. júl. 7. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Kinek baj? Te csinálsz ebböl problémát.

A heteró nők 90% a nem tekint férfiként a biszexekre. Szóval ez így jó ahogy van.

2023. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyes én is így gondolom, de ha megforfítom akkor azokat a heteró nőket sem illene megszolni lehomofóbozni, akik meg kizárólag heteróval akarnak párkapcsolatot nem?
2023. júl. 7. 17:08
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy sértö. Az ellenkezöje lenne az!
2023. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2

De, pont így van.

2023. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es ha pont így van, akkor nem értem, mi jogon szólnak be azoknak a heteró nőknek a biszex fftársaim, akik kijelentik hogy ők csak heteró férfit akarnak. Miért bántják a biszexek azokat a heteró nőket azzal hogy bifóbok stb? Nem kettős mérce ez?
2023. júl. 7. 17:13
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ebből is te csinálsz gondot. Ki szól be? Nem hiszem, hogy ennyire kellenél nekik.
2023. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Kinek sértő? A többi pasinak - na őket pont nem érdekli. A heteró nőknek? Hát kérlek ha te vagy miss olimpia és Casanova egyesített reinkarnációja akkor talán érdekli őket hogy tefenségednek ki tetszik és ki nem, a többi letojja. Egyéni szoc.problémád ki tetszik neked és ki nem.
2023. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es hát nem. A heteró nőket lehomofóbozzák rendre, csak azert mert nem akarnak kapcsolatot biszexel! Tehát nagyon nem egyéni probéma, hiaba akarod lekezelően kezelni ezt.
2023. júl. 7. 21:13
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8

Ez a gyk. Akik itt osztják az észt az a társadalom legalja, a deviánsok.

Nem kellene velük foglalkozni.

Full heteró vagyok de tisztelem a hozzáállásodat.

2023. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

#8 max. az a biszex pasi homofóboz le egy heteró nőt, akitől az adott heteró nő nem akar semmit.

S tény ami tény... általában a nőknek (mindegy hogy biszex v. hetero) van némi fenntartásuk a biszex pasikkal. S nem azért mert homofóbok lennének, hanem mert felmerül bennük hogy a fickó olyanra vágyik amit ők maguk nem tudnának megadni, s a pasi elkezd majd félrekacsintgatni. Márpedig a nők szemében félrelépés akkor is ha pasival csinálja.

2023. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!