Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért vagyok teljesen bizonyta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok teljesen bizonytalan magamban? Miért nem tudom, hogy mit akarok? F

Figyelt kérdés
Egész életemben csak pasikra vertem ki a farkam. Életemben először lánnyal szexeltem, és úgy tűnt hogy szerelmes is vagyok, de szexuálisan annyira nem működött az egész. Sulis koromban is úgy voltam, hogy fiúkra kivertem a farkam, viszont volt pár lány aki iránt mintha éreztem volna ilyen plátói szerelmet, meg vonzalmat. Felállt a farkam (szép lány volt), de ha 1-től 10-ig kéne pontoznom, hogy mennyire hozott izgalomba az aktus, maximum egy 2-t adnék. Lassan pasikkal is elkezdtem kalandozni, volt egy jópár, full aktív vagyok. Jobban élveztem a szexet, mint a lánnyal, de ahhoz képest is max egy 5-öst adnék az összesre, hogy nagyon jó kinézetű pasik, fiúk is voltak. A közös az volt az összes alkalmiban velük, hogy miután elélveztem, hatalmas undor fogott el (maga a látvány, meg a helyzet miatt), egyszerűen utána már csak menekültem volna, nem továbbra is jópofizni. Szerelmes talán tudnék lenni lányba, és már voltam is, de nem hiszem, hogy szexuálisan bárhogy is működne a dolog, viszont én valahogy szeretnék feleséget, gyereket, családot, de nem hiszem, hogy működne a szex dolog lánnyal. Pasiba pedig lehetetlenség, hogy beleszeressek, olyan még nem volt, van aki próbálkozott, és volt hosszabb szexkapcsolat, de sehogy nem működne érzelmileg. Valahogy miután fiúval vagyok, mindig azt mondom, hogy ezt inkább soha többet nem szeretném átélni, de mégis újra és újra elcsábulok és keresek mást. Aztán ez kezdődik elölről. És már 24 éves vagyok, és nem tudom hová tenni a dolgokat, mert ebből az egészből így soha nem fog kialakulni semmi, hogy nem tudom még magam se, hogy mit akarok. Mégis hogy tudjam meg, hogy mit szeretnék, és kivel szeretnék, ha eddig nem tudtam rájönni? Ezt annyival nem tudom lerendezni, hogy bi vagyok és fogadjam el, mert ez nem ilyen egyszerű, ha egyszerűen valamiért egyik nemmel sem működne valamiért egy párkapcsolat. Talán esélytelen ez az egész helyzet egy normális életre.

2021. jún. 10. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
utálod, megveted magad amiatt, hogy pasikra is izgulsz? mert simán lehetsz homofób attól, hogy biszex vagy és az emiatt érzett önutálat nagyon befolyásolhatja a potenciális kapcsolataid
2021. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban olyan, mintha utálnád magadat. Nem rosszból, de egy terapeuta vagy pszichológus lehet tudna segíteni hogy rendbe rakd magadban a dolgokat. Biztosan találsz majd olyan lányt, akit nagyon megszeretsz, rendes, normális, lehet vele tervezni. Ha gyereket szeretnél, biztosan meglesz rá a lehetőséged, de ne hajkurászd a 'szerelmet', mert akkor elkerül. Lehet hogy tíz év múlva találod meg az igazit és addigra úgy döntesz hogy örökbe fogadott gyerek is "megteszi", mert akkor lehet férfi a párod. Családod is lehet. Csak ezzel kellene kezdeni, hogy pszichológushoz jársz, nem szégyen, a magyarok nem tudom miért ítélik el ennyire azt aki ahhoz jár, mikor kb mindenkinek kellene menni...
2021. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rgy az egyben ugyan ezt erzem mint te kérdező, magamra ismertem.

Én most leszek 24 a nyáron, szintén pasikra vertem ki, volt barátnőm még fiatalabb koromba, van aki iránt érzek kötődést és ilyen "nagyon szeretek vele lenni" érzést, persze szex nem biztos hogy működne vele.

Ha gondolod, privátba kibeszélhetjük. :)

2021. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sandrisbp ***** válasza:

Szerintem idő kell... én is így voltam, a srácok szexuálisan mindig is jobban vonzottak, de érzelmi kapcsolataim lányokkal voltak először - viszonzott és nem viszonzott is. És a szex is működött lánnyal... és mivel szerelmesnek is éreztem magam, össze is házasodtunk egész fiatalon és jöttek a gyerekek is. A pasikat ugyanakkor nagyon kívántam, de általában valami miatt egyikkel se volt igazán jó.... és azt éreztem közben, nem tudnék smárolni sráccal és dugni se és szerelemes se lennék fiúba - ez csak kamaszos fiús szex, farokverés egymásnak, ilyesmi.... Aztán pár évvel később találkoztam egy sráccal, és kiderült hogy mennyire tévedtem - mert ezzel a sráccal a csókolózástól a szopáson át a dugásig minden felkavaróan jó volt. De ehhez évek kellettek - biztos nekem is meg kellett érnem hozzá belül valamennyire, és az is kellett, hogy találkozzak egy külsőleg és belsőleg is nagyon vonzó és kívánatos, igazán nekem megfelelő partnerrel. Persze ő sem volt mindenben megfelelő, mert csak én lettem szerelmes belé, ő belém nem, csak tetszettem neki valamennyire, és hát lefeküdtünk párszor....

Szóval szerintem várj, meg fogod találni előbb-utóbb azt, aki kell neked.

2021. jún. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!