Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok, akiknek barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok, akiknek barátnőjük van! A kapcsolat mellett ti léptetek már félre másik sráccal?

Figyelt kérdés
Barátnő mellett voltatok már sráccal?

2023. júl. 10. 22:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha nem léptem félre. Ha nővel vagyok, nem kívánok férfit.
2023. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
67%

Ha tudnák a nők, hogy hány "hetero" pasi van, aki valójában meleg, de nővel él együtt és félrekúr....


Szóval nemcsak biszexekre kellene kihegyezni ezt a kérdést.

2023. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
90%

Vannak biszexek akik simán pasiznak nők mellett, míg sok hetero sz.rra csalja a nőjét/pasiját, mintahogy sok meleg is pasizik akár komoly kapcsolat mellett is.


Tehát a megcsalás nem szexuális irányultság, hanem inkább döntés és beállítottság kérdése.

2023. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
27%
24-es egy nőnek sokkal megalázóbb ha ferfivel csalják meg, mi tha nővel. Egy férfivel sehogy sem tud versenyezni.
2023. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
70%
Azért van sok jó nő, aki tud versenyezni férfival, nyilván nem mind. Sok köztük a szexuálisan túl unalmas.
2023. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
90%

#24: én nőként azt mondom, hogy pont hogy megalázóbb ha egy férfi nővel csalja meg a barátnőjét, feleségét. Hisz gondolj bele. Mit tudott megadni a másik nő, amit én nem? Miben jobb? Miben másabb?

Mintha férfival megy félre, akkor tiszta sor. Biszexként nem tudtam kielégíteni a másikat, ha fejre állok se. Tehát nekem 0 a felelőssegem a sztoriban.

2023. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
17%
26-os egy nővel szemben egy nő tud versenyezni de férfivel szemben esélytelen. Nyomhatod a kamu dumát, de ez az igazság.
2023. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Annó az egyik kapcsolatomban volt rá példa, nem sokkal előtte smárolt egy sráccal de folytattuk a kapcsolatot (nem tudtam rajta továbblépni ezért voltam sráccal)

Azóta nem csaltam meg egy barátnőmet sem

2023. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%

ostoba kérdés

szexualitástól független félrelehet lépni

amelyik ember félrelép az hitvány

2023. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"Ha tudnák a nők, hogy hány "hetero" pasi van, aki valójában meleg, de nővel él együtt és félrekúr...."

22-es, akkor ok biszexek/melegek, akikrol a kerdes szol. Ezzel csak pont azt bizonyitod, hogy ok nem husegesek es felrevezetik a nejuket/csaladjukat. Szerintem is szanalmasak. Bar van, akinek tudja a neje es nyitott hazassagban vannak (ez meg jarhato ut).

De a legjobb ha egy biszex egy masik biszexek folytat komoly kapcsolatot, nem serulnek annyira.

2023. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!