Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van, hogy sok biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy sok biszex szexet keres fiúkkal, de közben barátnőjük is van?

Figyelt kérdés

Sokszor látom profilokban leírva, hogy hetero kapcsolatban élnek, ezért fontos a diszkréció, és csak szexet akarnak.

Nekik ez nem számít megcsalásnak? Vagy nem elég jó a szex a barátnőjükkel?

Nem ítélkezek, csak érdekel hogy ezek a biszexek hogy látják.



2019. ápr. 23. 08:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

Ez a "biszexek átka". Mivel mindkét nem vonzza őket ezért nem tudnak hűségesek lenni ha ki akarják élni a vonzalmuk mindkét nem iránt mert ezt egy partner sem tudja megadni nekik.

Mivel a társadalomban a heteró életük könnyebb kiélni ezért van párkapcsolatuk/családjuk. A férfiak iránti vonzalmukat meg megoldják ahogy tudják. Legtöbben diszkréten, csendben, titokban.

Azok a melegek akik párkapcsolatra vágynak ezért kerülik a biszexeket. Mert tudják, hogy soha sem fogják tőlük azt megkapni amire vágynak.

2019. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Sok esetben, mert nem merik felvallalni, hogy melegek. Nekem 4 evig volt bnom, de vegig fiukrol fantazialtam kozben, de nem volt semmi, cask egy hoki a zuhanyban.

Miutan szetmentunk, kiprobaltam sraccal, azota melegkent elek.

2019. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Mert a sok homofob van
2019. ápr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Mert valójában szégyenlik, hogy melegek. Mert tudják, hogy megalázó számukra, és próbálnak normálisnak tűnni a nyomorultak.
2019. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
1# válaszoló nem írhatott volna ennél nagyobb baromságot. Attól még hogy valaki biszex, nem egy szexmasina és nem hármasba nyomja. Ezt nevezik bifóbiának. Mi melegek se élvezzük, ha azt mondják ránk, hogy pervezek, nyomulósak és lányosak vagyunk.
2019. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Lassan azt hiszem hogy több meleg ember diszkriminálóbb a biszexuális emberekkel szemben mint a heteró emberek a melegekkel szemben. Azszép. Maradok itt cringelni.
2019. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen homofob tarsadalomban nincs mas opcio cssk a titkolas
2019. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

#5, légy szíves értelmezd már azt amit írtam. Nem MINDEN biszexről beszéltem, hanem azokról akik "ki akarják élni a vonzalmuk MINDKÉT NEM IRÁNT". Nem azokról beszéltem akik hűségesek az aktuális partnerükhöz annak nemétől függetlenül. Tudom, hogy vannak ilyen biszexek is. Nem is tagadtam.

De az meg TÉNY, hogy egy személy nem rendelkezhet mindkét nem sajátosságaival egyszerre és az a csoport akiről beszéltem mindkét nem társaságát keresi EGYIDŐBEN.

Nevezhettek bifóbiásnak ha ettől jobban alszotok de amit írtam azt tapasztalatból írtam. Eddig csak olyan biszexel találkoztam társkeresőkön akik kerek perec kijelentették, hogy barátnőjük/feleségük van és csak a szex érdekli őket és elvárják a diszkréciót.

Még egyszer. Tudom, hogy nem biszex ilyen de attól, mert a fenti csoportról mondok véleményt nem vagyok diszkriminatív főleg nem bifóbiás.

2019. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
#7 homofób társadalom? Már nem tudok beülni a moziba úgy egy filmre, hogy ne lenne benne b*zibáros jelenet, vagy legalábbis valamilyen mértékű homoszexuális szál. A meleg csoporttársam köldökig kivágott felsőkben jár be az egyetemre. Ha annyira homofób lenne a társadalom, már párszor megverték volna ezért útközben és nem merne ilyeneket hordani. Épp ellenkezőleg, már annyira elfogadó lett a társadalom, hogy a csapból is a melegek folynak.
2019. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 DominikX ***** válasza:
100%
#9 akkor keress egy nevesebb egyetemet mert normális ember nem megy köldökig kivágott ruhában suliba.
2019. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!