Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus/bi lányok titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/bi lányok titeket zavarna ha a pártoknak lenne egy gyereke?Ha igen,miért??

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

9

Az más ha nővel van. Mindenkinek van múltja. Da pasival volt az undorító. Amúgy is undorodom a pasiktól.

2023. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Na és teszem fel beleszeretsz valakibe,de azt nem tudod hogy van gyereke,csak bizonyos dolgok után derül erre q dologra fény,akkor mit tennél?Pusztán csak kivancsisagból kérdezem.
2023. júl. 23. 15:47
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyan elvagyok a gyerekekkel, de együtt élni nem tudnék velük. Nem vagyok olyan típus. Így pedig hosszabb távú kapcsolat esélytelen. :/
2023. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, mert lehet később jött rá hogy mi a helyzet nála. Nem ítélkeznék emiatt. Vannak akik próbálnak eleinte heterokent élni…
2023. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert 22 vagyok, és a párom is hasonló korú lenne. Azért az még talán korai.
2023. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel en alapbol nem szeretnek gyerkocot igen 😇 de aki szeretne vagy szereti oket azoknal ez szerintem nem kizaro ok. Viszoont erdemes a mozaikcsaladokrol sokat olvasni!!
2023. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2023. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 hosszúhajú ***** válasza:
100%
én valahogy mindig anyukákba esem bele. valahogy kell hogy tudja mit jelent anyáskodni, mert én is vágyom arra (is!) - meg ezer másra... de az rettentő zavarna ha a gyerek még otthon élne. felnőtt gyereknél más a helyzet. ha van külön saját élete, és nem velünk él, nem zavar be, nem lógnak egymáson. szóval attól függ mennyi idős. felnőtt önálló, vagy láb alatt lévő ovis. utóbbitól kiborulnék....és hogy miért? mert felnőtt lánygyereke van annak aki tetszik, és ezért féltékenység van bennem még így is. nem akarok második lenni. ezért jó ha már önálló, nem szorul anyucira. viszont azt meg szeretem ha valaki anyuka. vonz az hogy végigcsinálta, és arra gondolok, ha kibírt egy gyereket, akkor nagyobb az esély hogy engem is ki fog bírni...
2023. aug. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!