Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Nektek milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen volt az első leszbi szex?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki bejön, és én is neki. Le szeretnék vele feküdni, de félek hogy milyen lesz. Első leszbi szexre milyen pózokat/ taktikákat ajánlotok?

2023. ápr. 13. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltervezed, hogy milyen pózban fogjátok csinálni, az már rég rossz. Kezdeményezz nála, aztán ha kölcsönös a vonzalom, akkor megy majd minden magától...
2023. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Erre vernéd? ...
2023. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
2023. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

A hagyományos orális módszert ajánlom: kérdezd meg mi jön be neki.

Nekünk fogalmunk sincs mi jön be neked és a barátnődnek.

2023. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd ott és akkor dől el!
2023. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mindkettőtöknek első alkalom, akkor csak csókolózás közben valahogy jelezd neki, hogy te készen állnál ha már beszéltetek róla. Simogasd a combját, csókolgasd az erogén zónákat aztán nyelvvel, ujjal kezd. Szerintem ollózni nem érdemes elsőre semmiképpen például.

Ha már ő csinált ilyesmit, akkor meg hagyd, hogy irányítson, de biztos belejöttök.

Elég későn válaszolok egyébként, egy hónapra rá, azóta történt valami, megvagytok? :))

2023. máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!