Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő bi srácként mikre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő bi srácként mikre figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni, de közbe meg olyan fura, mert idegen terep...Milyen tanácsot adnátok? Hol érdemes keresni, hogyan, stb.
2023. aug. 2. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keresni elég sok helyen tudod. 1. az interneten vannak oldalak, sok, korosztálynak megfelelő ! Kérdés, hány éves vagy ?

2. lehetőség a személyes ismerkedés. Olyan helyen, ahol sok bi ill. meleg srác fordul meg ! Ilyen lehetnek különböző strandok, nudik, fürdők, vagy épp szauna.

Nekem pl. többször össze jött olyan helyen, ahol nem is kerestem, de úgy alakult. Egyik nagy gyógyfürdő és aqvapark zuhanyzóban, (többször is ) aztán a nudista részen, Ha biztosra akarsz menni, akkor szexmozi, vagy szauna.( Pl Magnum, vagy szauna69.) Ott én még nem voltam !

2023. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja folytatom . #1. vagyok !

Mire figyelj ? Hogy normális, türelmes, egészséges, tiszta kedves srácot, vagy férfit válassz ! Mondd el őszintén, hogy mire vágysz, mit szeretnél elsőre kipróbálni. Hallagsd meg Őt is, neki mi a véleménye, esetleg többet akar, vagy azt nem, amit te szeretnél.

Természetesen a részletek menet közben fognak kialakulni !

Velem is volt olyan, hogy előre mondtam, hogy AZT NEM ! Aztán az izgalom hevében meg MÉGIS !!

Sok sikert. Jó szórakozást !

2023. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En is kedzö vagyok, meg sosem voltam fiuval.

Szerintem arra hogy türelmes legyen veled, apolt, figyelmes. Ilyenek.

Meg hogy megbizhato legyen.

2023. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző, hogyhogy megbízható legyen? Mert azt írja neki valaki a neten??


Kérdező, találkozz nyilvános helyen idegennel, ha lehet, utána meglátjátok, hogyan tovább. Nem mindenki megbízható, és ez nem szavakból, hanem élőben derül ki, akár nem feltétlen elsőre derül ki.


Ha nem tartotta be a szavát élőben, akkor udvariasan köszönj el tőle és távozz. Ne hergeld, mert aki ennyire nem szavtartó, esetleg még agresszív is. Találsz előbb-utóbb normálisat is.


A többit megírta az #1, #2.

2023. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!