Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, ti be mernetek probalkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti be mernetek probalkozni ismeretlen fiunal?

Figyelt kérdés

Akiröl mondjuk nem tudjatok biztosra hogy akarna valamit,de mondjuk szimpi lenne nektek?

Pl strandon vagy uszodaba.


2023. aug. 2. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán.
2023. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont érdekes, de nálam már próbálkoztak be ilyen helyeken
2023. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem de nálam már próbálkoztak csak betojtam. Mostanság izgat pedig sráccal.
2023. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3, hogy probalkoztak be?

Szerintem nalam is csak nem vettem a lapot.

2023. aug. 2. 16:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig még nem, de fokozatosan, akivel beszédbe elegyedek, ha nincs ellenemre, beszélgetéssel bepróbálkoznék: "haverom bevallotta, hogy biszex, mit reagálnál a helyemben? Mi lenne ha veled egy férfi olyat akarna?"


Vagy valami hasonló módon. Helyzet adná. Kis településen élek, itt híre menne, nem szeretném. Máskülönben nem igazán járok másfelé, szóval körülményfüggő.

2023. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosincs bátorságom odamenni egyik fiúhoz sem, akármennyire is tetszik.

Túl félénk vagyok, sajnos ez van 😅

18/f

2023. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, igen. Dumálunk, majd a szexről is, hogy mostanában nincsen csajom, de nagyon jó lenne már, nehezen bírom, lehet csak ki kellene verni valahol? Erre úgyis reagál valamit, sokszor látszik is, hogy ő is felizgult, és akkor " közösen is verhetnénk, nem?" Ha szép farka van, meg is fogom és hagyja, akkor lehet más is. Sokszor bejön a dolog.
2023. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor járok uszodába és sok szimpatikus srácot látok, de nincs bátorságom leszólítani őket :( Igazából attól félek, hogy véletlenül egy hetero srácnál próbálkozom be és rossz vége lesz a dolognak 19f
2023. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
8: Ezt annyira átérzem! Félek, hogy megvernek. Sajnos kinézem az emberekből. 🥲
2023. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, igen sajnos Magyarországon nem túl elfogadóak az emberek. Bár minél inkább homofób valaki, annál gyanúsabb, hogy nem hetero.
2023. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!