Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akik heteroszexuális kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik heteroszexuális kapcsolatban élő férfiak, srácok, és mindig is nőkkel volt csak szexuális kapcsolatuk. Elgondolkodtak már azon hogy milyen lenne ha egy jó külsejű helyes srác orálisan kényeztetné? Vagy esetleg már van aki meg is tapasztalta ezt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 11:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10/ igazán értékes hozzászólást prezentáltál. Értékelem. De ki beszélt itt fasz iránti vágyakról. Érettségi tétel = szövegértés.
2023. aug. 19. 17:17
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a kérdező nemcsak lány száj iránt, hanem fiú száj iránt is vágyakozik. Nem pedig fasz iránt.

Biszex férfi vagyok, szeretek szopni, vékony vagyok, inkább femininnek mondják a testem, sima a bőröm és szőrtelen a mellkasom, gömbölyű popsival, pedig 40 feletti vagyok. Volt, aki nem hitte el fotóról az életkorom, mivel 25-30nak látszik a testem.

Kis településen élek vidéken, nem könnyű partnert találnom, se helyem orálozni, se autóm.

2023. aug. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában sokat gondolkodtam rajta, hogy kipróbálnám.
2023. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!