Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexként titokban hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexként titokban hol érdemes partnert keresni?

Figyelt kérdés
Meg az gáz ha csak egyoldalúan akarja az ember?
2023. aug. 23. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen. Egy megbízható hátha egyszer lesz.
2023. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, legalább annyian vannak egyoldalú vágyakal, mint kölcsönössel. Egyoldalúak egymás között is találhatnak partnert: van, aki egyoldalúan női szerepben akar lenni és vannak, akik egyoldalúan férfi szerepben.


Vannak átmenetek is, pl én uni/passzív vagyok, tehát gyakrabban vágyom női szerepben lenni biszex férfiként, mint férfi szerepben.


Van, aki csak orált akar, van, aki csak anált és van, aki mindekettőre vágyik. Vannak, akik kizárólagosan vágynak valamire, vannak, akik megengedően.


Épp ezért, mivel számos variáció létezik, úgy működik a partnerkeresés, hogy minél pontosabban, részletesebben megírod, mire vágysz, és sokszor az se muszáj, hogy pont olyan partnert találj, akiknek épp ezek a variációk kellenek, hiszen létezik kompromisszum is a világon.


(Persze első körben nem javaslom, hogy minden részletet rázúdíts a másikra, hanem elsőre egy bizonyos fontossági sorrend szerint írj több mindent a vágadról, néhány mondatban. Aki nyitott rád, annak elkezdheted tovább részletezni privátban.)


Én pl imádok szopni, mégpedig leki alapon, nem testi alapon. Engem szopatni: ez ritkább verzió, pasifüggő, és ha mégis engemdem, akkor eleinte csak 69-re volnék nyitott (még nem volt ilyen, eddig csak én szoptam). Anált szeretnék majd, de ez még számomra homályos. Előbb tartós összejárásra legyen valaki, akit szophatok, aztán az anált meglátom vele...


A lényeg számomra, hogy szophassak, ha lelkileg bejön a pasas. Viszonzás nélkül nekem jobb, tehát általában nem vágyom, hogy férfi engem leszopjon, arra ott vannak a nők, adott esetben. Azt általában nem szeretem, ha egy pasi kiverné nekem. Hajlok tehát az egyoldalú női szerepre, de csak amikor férfival vagyok. Nőkkel máshogyan működöm.


Itt is lehet privátozni.


Viszont az itteni (publikus) társkeresővel óvatos legyél, ahol a leghalványab jele felmerül a szexualitásnak, nem szokták otthagyni a hozzászólását / kérdését... Itt inkább a szexuális részeken (azaz itt) érdemes szexuális utalásokat tenni (többnyire indirekt módon), privátban meg direktebben is működhet.


Társkeresőnek meg többnyire android app-ok vannak, mint romeo.com például. Nekem a Romeo bejött, csak nincs okostelefonom, nem szeretem a telefonokat. PC-n kínlódtam vele, de pc-n bug-os a Romeo. Android-ra optimalizált. Va nmég egy halom android-os, de nincs tapasztalatom. Asszem badoo, és a többi ilyen.

2023. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Romeo borzalmas de ott is lehet talalni normális partnert csak kb 10 ből 1 aki komolyan is gondolja meg itt gyakorin is lehet 25fp
2023. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

én még sohasem voltam férfival, de engem a passzív szerep izgat... és én is egyoldalúan szeretném...


nem tudom, hogy hol fogok erre partnert találni, de ezek az én vágyaim


úgy képzelem, hogy kiveszek egy szállodai szobát

eljön hozzám az aktív partner

levetkőzünk és elmegyünk együtt zuhanyozni

már ott elkezdem fogdosni, megmosom a farkát jó alaposan

közben verem neki és elkezdem szopni

amikor elég tiszták vagyunk és neki teljesen áll a farka, akkor lefekszünk az ágyra egy törölközés után

én elkezdem magam ujjazni egy kicsit síkosítóval, talán használom a kicsi műpéniszem is

közben felhúzok az aktívnak egy gumit

arra is nyomok síkosítót és közben verem neki

amikor már készen állok, akkor megpróbálok ráülni a farkára és megpróbálom őt jól meglovagolni

amikor hatalmasat élvezek/élvezünk akkor ő nyugodtan hazamehet egy pár perc pihenés után


szóval nem tudom, hogy hogyan fogok erre aktív férfit találni :/

2023. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt is lehet, kérdező ;)


14-es, hány éves vagy?

2023. szept. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!