Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hermaphrodia nővel voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hermaphrodia nővel voltatok már mármint szex mármint nőktöl kérdezem illetve egy hermaphrodia nővel vesztettek el a szűzességeteket? 25N amúgy ne írjátok hogy férfi vagyok mindig azt írják és már unalmas és idegesítő

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért tudd, hogy ha már azt írod "hermafrodita nő", akkor majdnem biztos lehetsz abban is, hogy az ő pénisze nem működik úgy, mint egy átlag XY kromoszómás férfinak.


Én még nem voltam amúgy, de szeretnék. Igencsak szeretnék, pedig eskü hogy full hetero vagyok. Ja, és férfi...

2023. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk a fogalmat . Hermafroditának mondják azt a nőt , akinek rendesen van hüvelye , méhe stb , de a férfi hormon is . Vagyis netán erősebb a szörzete , és a csiklója jócskán nagy (akár 8-10 centis ).Ez már akár beatolásra is alkalmas , vagy szopogatni is lehet. A neten láttam már pár videót ilyen hölgyekkel .
2023. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!