Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! Ti is néha utáljáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Ti is néha utáljátok magatokat és az egészet?

Figyelt kérdés
Én most sokat leveleztem(1 hónap) napi szinten egy sráccal, de nem akarja h több legyen köztünk. Egyszer találkoztunk és volt szex is, ami jól sikerült, de aztán teljesen megváltozott. Elkezdett másokkal is levelezni és most a lényeg h nem akarja egy darabig h találkozzunk, stb. Engem ez dühít, mert sok energiát tettem ebbe bele. Úgy vok vele, hogy az egészet utálom emiatt:(

2013. dec. 4. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Sok energiát tettél bele? Szóval ráakaszkodtál?
2013. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

szerintem nem jöttél be neki és a szex csak megerősítette benne, emiatt nem akar találkozni.

csak ez lehet a dologban

vagy te esetleg más gondolsz, ami miatt nem keres

2013. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
csak egy numera voltál
2013. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a lányokra pazarold az energiáidat szerintem.
2013. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Ő lehet hogy ritkábban kívánja az ilyesmit nem gondolod?
2013. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem. már nem utálom magam, beletörődtem.


23/F

2013. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anizotropikus ***** válasza:
Fogadd el magad és soha ne érdekeljen senki véleménye, hacsak nem akarsz ebben az álszent világban megőrülni!
2013. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!