Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Készülök orálisan kielégíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készülök orálisan kielégíteni egy ismeretlent. Lenyeljem neki?

Figyelt kérdés
Eddig csak anonim levelezésben beszélgettünk róla, hogy szeretnék elé térdelni, mert izgat az orál. Ő kijelentette, hogy szeretné, ha lenyelném neki a végén, de még nem csináltam ilyet. Mit javasoltok?

2023. szept. 1. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Milyen szerencsés pasi
2023. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől függ. Ha közben vered magadnak és fel vagy izgulva a végletekig, akkor miért ne? Sima. Ha előbb mész el, mint ő, akkor szerintem nem fogod kívánni a g*cijét már. Attól is függ, hogy szopás közben elfogadható, vagy vonzó-e az illata a farkának, hogy mennyit és milyen ízűt spriccel a végén.
2023. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Nyeld le, sokkal egyszerűbb
2023. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy te szeretnéd-e?

Én amikor először csináltam, lenyeltem. De engem eleve izgatott, és úgy mentem oda, hogy vagy lenyelem, vagy az arcomra engedem.

2023. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 sandrisbp ***** válasza:
100%
nálam leginkább attól függ, mennyire vonzó a másik... ha eléggé, gond nélkül lenyelem.
2023. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Ne
2023. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Mindenféleképp nyeld le! Én is sok ismeretlen pasit sz*ptam már és vagy az arcomra élveztek (akkor ujjal megtöröltem és lenyeltem) vagy egyből a számba/torkomba és ment is le. Nagyon tetszett mindegyiknek, h jó étvággyal nyeltem :D
2023. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod lenyelheted..
2023. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia le hàt! Legjobb
2023. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyeld le
2023. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!