Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már olyan, hogy készültek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy készültek orálisan kielégíteni valakit, akit nem ismertek, (max levelezés téren) és a szokottnál jobban izgultatok?

Figyelt kérdés
Csináltam már egy párszor, de most nagyon ideges vagyok. Izgat, mint mindig mikor ismeretlennek csinálom, de most valamiért túlságosan parázok.

2023. jún. 29. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan srác szinte végig remegett míg szopott. :D
2023. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én is nagyon le akarok már szopni valakit... mert még sosem értem más farkához, de szerintem én is nagyon izgulnék végig

tuti állna az én farkam is közben


lehet, hogy még hagynám is neki, hogy megdugjon

2023. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan izgulnék ,hisz még sosem csináltam fiuval de igazából nagyon vágyom már rá
2023. júl. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
#2-es és #3-as, itt a kérdés azokhoz szólt, akik voltak már ilyen helyzetben és nem azokhoz, akik még nem!
2023. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első szopásom előtt izgultam, de ez az izgalom hamar elmúlt, mikor már a számban éreztem a másik szerszámát. Azóta volt már jó néhány pasival dolgom, de soha nem éreztem azt az izgalmat, amit az első előtt.
2023. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az első előtt nagyon izgultam és közben is , annyira hogy el is élveztem miközben szoptam
2023. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem izgulok.De amikor lekerül a naci és meglátok egy szép farkat

akkor izgalomba jövök és rögtön bekapom és szopom....

2023. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!