Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok inkább a fiúkkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok inkább a fiúkkal vagy lányokkal jobb a szex?

Figyelt kérdés
2023. szept. 23. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fiúk felé hajlok jobban.
2023. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én mondjuk lány vagyok, de ha van kedved beszélgetni irj :)
2023. szept. 23. 10:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon más mind a kettő, én nem tudnám rangsorolni, ha gondolod, privátban bővebben kifejtem.
2023. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mind kettő és egyszerre is
2023. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiúkkal sokkal izgatóbb.
2023. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Én jobban szeretem egyszerre fiúval és lánnyal. Isteni amikor ketten cumiznak, vagy én cumizok a lánnyal :)
2023. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Csajokkal jobban kedvelem, bár igaz hogy aktív vagyok pasikkal is alapvetően, inkább akkor szoktam pasizni amikor csaj épp nincs a horgon és már ki vagyok éhezve.
2023. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lánnyal talán jobb,de teljesen más,fiúkkal passzív vagyok de lányokkal nyilván egyáltalán nem.

Az orál is olyan hogy nem jobb egyik sem,csak más.

Ezért lehet jó hármasban csinálni:P

2023. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hat ... en oszinten nem tudom meg mondani :D nekem mindketo ugyan olyan jo a maga ertelmeben :D pasival csak pasziv vagyok elvezem ha en vagyok a masik oldalon :) de azert szeretem a farkam bele rakni egy jo forro punciba is :P oralal hat kb ugyan az :)
2023. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mas a ketto, mint ahogy az utolso ket kommentelo is, sracokkal en is passziv vagyok, es en olyankor kb kez nelkul el is megyek, ha egy nagyobb farku srac jaratja bennem… 😅 Lanyokkal meg en szoktam iranyitani, es ott inkabb erzelmesebb a szex, hosszan szoktunk csokolozni kozban, az aktust meg szeretem extrem hosszura elnyujtani, ha a lany is elvezi. Sracokkal amugy meg meg csokolozni sem nagyon szoktam.
2023. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!