Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Buliba egy csávó orálozott és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliba egy csávó orálozott és élveztem. Biszex lennék?

Figyelt kérdés
Tegnap egy buliba voltam hivatalos. Kb tele volt 20 alatti főleg fiúkkal. Nem is terveztem sokáig maradni csak mivel a szülinapos barátom elmentem. Aztán maradtam de egy srác hamar mellém telepedett. Aztán egyszer benyőgte, hogy ugye én is biszex vagyok, mert olyan a mozgásom. Kikerekedett a szemem. Mondtam, hogy nem. Mondta, hogy kár mert nagyon leszopna. Aztán kérdezgetett miért nem volt még sráccal semmi. Miért mondom hogy nem érdekel ha nem próbáltam. A vége az lett, hogy végülis rábeszélt, hogy leszophasson. Én 35 vagyok a srác olyan 19-20 lehetett. Nem tagadom le élveztem. Nagyon ügyesen szopott és el is tudtam élvezni tőle, de ennyi. Semleges volt. Mármint nem adott hozzzá hogy ő fiú. Más bi srácok is így vannak ezzel? És ez akkor most biszexualitás lenne, mert nem lankadtam le?
2023. okt. 7. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagynád újra? Mit takar az hogy biszex mozgásod van? Gondoltál már arra hogy pasival legyél? Néztél meg pasikat?
2023. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Van azért benned egy jó adag kíváncsiság, mert végül is engedtél egy veled azonos neműnek.

De most gondolj bele, adott egy glory hole ahol nem látod a másikat, csak leszop. Ha ügyes, akkor mindegy, hogy férfi vagy nő, a stimulálás a lényeg. Úgyhogy ne kombináld túl ennyi miatt.

2023. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hagynám de csak fiatalnak és vékonynak. Zavarna ha egy szakállas vagy kövér pali lett volna pl. Nem gondoltam. Nem nézek meg pasikat. Amúgy fogalmam sincs hogy megy ez ha akarnám újra se ezért érdekel más bi srácokkal ez hogy van stb.
2023. okt. 7. 09:46
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Passzív biszex vagy, vagy csak szimplán kíváncsi. Ha ez nem egyszeri alkalom volt és kipróbálod magad mással is, akkor kijelenthető, hogy biszex vagy.
2023. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
ha femboyos volt, akkor en is el tudnam kepzelni.
2023. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Az vagy
2023. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4. !
2023. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Velem ugyan ez volt csak forditva.

En szoptam a sracot mert megkert 😄 nem bantam meg.

2023. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biszex vagy, meg nem is lankadtál le.
2023. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
"Zavarna ha egy szakállas vagy kövér pali lett volna pl." - én azt mondom, a száj az mindenkinél száj, nem feltétlen kellene ennyire válogatósnak lenni. A lényeg, hogy nem volt rossz abban, amit csinált. Ahogy más is írta, pl. gloryhole esetében hacsak nem ront el valamit a másik, akár úgy is tudna kényeztetni, hogy fogalmad sincs az illető neméről, és egyéb tulajdonságairól.
2023. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!