Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Buliba egy csávó orálozott és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliba egy csávó orálozott és élveztem. Biszex lennék?

Figyelt kérdés
Tegnap egy buliba voltam hivatalos. Kb tele volt 20 alatti főleg fiúkkal. Nem is terveztem sokáig maradni csak mivel a szülinapos barátom elmentem. Aztán maradtam de egy srác hamar mellém telepedett. Aztán egyszer benyőgte, hogy ugye én is biszex vagyok, mert olyan a mozgásom. Kikerekedett a szemem. Mondtam, hogy nem. Mondta, hogy kár mert nagyon leszopna. Aztán kérdezgetett miért nem volt még sráccal semmi. Miért mondom hogy nem érdekel ha nem próbáltam. A vége az lett, hogy végülis rábeszélt, hogy leszophasson. Én 35 vagyok a srác olyan 19-20 lehetett. Nem tagadom le élveztem. Nagyon ügyesen szopott és el is tudtam élvezni tőle, de ennyi. Semleges volt. Mármint nem adott hozzzá hogy ő fiú. Más bi srácok is így vannak ezzel? És ez akkor most biszexualitás lenne, mert nem lankadtam le?
2023. okt. 7. 09:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem mindenki ilyen. Nem dugnék nőt se ha dagi.
2023. okt. 10. 08:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Figyi elvezted, mert az volt a lenyeg, hogy élvezd. Ha nem szoksz ra hetero vagy. Nem te szoptal, na akkor tuti, hogy lenne biszex hajlamod ha rabuksz egy faszra.
dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én bi fiu
dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!