Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő/szűz biszex srácok mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő/szűz biszex srácok mire vágytok pasival?

Figyelt kérdés
Melyik szerepben? Mióta? Eddig miért nem lett semmi? Hány évesek vagytok?
2023. okt. 9. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Leginkább szexre. Egy ideje már agyalok rajta de csak aktívként.
2023. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Szopásra.

45

2023. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Verjük egymásnak és orál, de csak finoman.
2023. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

A lany szerepet probalnam ki. Olyan 1 eve kb. Csak gyengeden, simogatni egy sracnak kiverni stb. De meg nem volt ra lehetösegem. Nincs ilyen ismerösöm vagy baratom akit ilyesmi erdekel.

Viszont ha lenne is, csak apolt normalis sraccal probalnam ki.

2023. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
A kíváncsiság határtalan. Én sokmindent.
2023. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Fiatal sráccal kölcsönös szopás lenyeléssel részemről. Én 36 éves vagyok. Próbáltam már lebeszélni találkozót, de a végén valahogy eltűnt az illető, nem válaszolt valamiért :D Pedig már a részleteket is lebeszéltük.
2023. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Egy türelmes srácra aki nem akar egyből mélytorkot és kőkemény dugást. Nagyon szívesen szopnék és kipróbálnék mindent,de csak nyugisan
dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt semmilyen elmenyben reszem, de mar ezer eve "erdekel". Csak normalis, kulturalt sraccal csinalnam, nem durr bele. Ha korombeli, olyan lenne, mintha haverok lennenk es rohognenk, jatszanank.


Nyilvan nem egybol, de minden erdekel. Legalabb csak megtudjam, hogy ez fantazia es eloben nem tetszene, nincs ezzel baj. vagy ha tetszene akkor meg csinalnam es nem felnek, agyalnek, elfogadnam.


Mindket oldal erdekel:

Egy kicsit femboyosabb puha, jo feneku sracot en dugnek meg, mint egy hercegnot.


Egy erosebb, szep farku pasi tigris, akibe lehet kapaszkodni, es erosen fog, meg engem dugna. Akar apucit, az lehet jobban tetszene.

dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!