Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányként szerelmeskedtél már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként szerelmeskedtél már házon kívül?

Figyelt kérdés
Másik lánnyal természetesen,vagy azonos neműek között ez nem divat? Természetben pl.
2023. okt. 23. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Èn még sosem, pedig kb 20 éve vagyok szexuálisan aktív. Az okom csupán, hogy együttlét előtt a zuhanyzás számomra elengedhetetlen, enélkül nem lennék magabiztos
2023. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Nem, pedig én se vagyok már olyan fiatal. Egyszerűen csak azért, mert eleve kevés lehetőség adódik természetben csinálni, és akkor sem biztos, hogy épp női párom van. Külön meg nem kerestem rá alkalmat.
2023. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!